Seks Yapmadan Önce Uzak Durmanız Gereken Besinler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dedikoduvar
   Nerde ne zaman ne yiyeceğini bilmek çok önemlidir. Özellikle ortada bir seks ihtimali varsa buna ayrıca dikkat edilmelidir. Bazı yiyecekler yataktaki performansı arttırırken bazıları da ne yazık ki o anı tamamen mahvedebilir. Burda hem cinsel dürtülerinizi düşürecek hem de sizi iğrenç gösterebilecek bir şeyi örnek vermek istiyorum. Naneli sakız. Nane aromalı sakızı çiğnemek vücudunuza hava getirir ve geğirmenize neden olur ayrıca nanedeki mentolün testosteron seviyelerini düşürdüğü düşünülmektedir.
    redblack
    Bu da burada dursun madem
     dr.rock
     Yağlılardan kaçınmak lazım, dişe yapışan şeyler, sindirildiğinde kötü koku bırakacak besinler yememek lazım. Ton balıklı ya da haşlanmış tavuklu salata uygun. Salatada turp olmamasını öneriyorum. Sarımsak soğan konusu malum zaten. Sex öncesi dişleri fırçalamak ve listerinle çalkalamak gerekir Eller sabunlu suyla 1 dk yıkanmalı Tırnaklar kesilmelidir Benim gibi uzun saçlı erkekler saçını tepeden toplamalıdır (kadınlarda bu tercihe göre değişir, saçından tutulup asılmaK için toplamamak uygun olur) Kadınların makyajlarını temizlemeleri uygundur. Ayaklar mutlaka yıkanmalıdır (parmak araları özellikle ayak serçe parmağı) Sonra 2 rekat namaz kılınmalı ve “niyet ettim helalimle 2 posta sevişmeye” şeklinde niyet edilmeli, halvet yerlerinden uygun olan bölgeler seçilmeli, orgazm olurken ; maşallah karıcım/kocacım/sevgilim denilmeli. Sex sonrası iğne deliği kadar kuru yer kalmayacak şekilde gusüledilmelidir Arz ederim
      bisidiyicem
      koku yapıcı herhangi bir besin olabilir. sarımsak, soğan, gazlı baklagiller v.b.
       eefenizz_
       Yaniii şimdii ben hep naneli, çilekli, karpuzlu fln sakız çiğnerim ama öncesin de hmxhfnc
        scagri
        Uzak durmaktan ziyade, ilişkiden önce meyva yemek erkek orgazmın kadına farklı hissetiryormuş.. Nekadar doğruysa artık
         develop-er
         Sarımsak vb koku yapacak sebzeler , Reflünüz var ise et vb de fena kokar. Kendinizi aç da bırakmayın aç nefeside fena kokar. Tek taraflı içilecek ise alkolden..
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.