Seks Sonrası Kadınlar ve Erkekler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   me_out_bye
   Şu müthiş arkasını döndü yattıya bilimsel cevabı bu sanırım? Erkekler seks sırasında ve orgazmdan sonra müthiş bir efor harcar bedendeki tüm enerjinin biriktirilip kaslar de veya kasılıp kullanarak daha sonra bir noktada bu bütün gücün senden çıkması suretiyle bit rahatlama ve güçsüzlük tüm o biriktirdiğin enerjiyi salma ve tamamen boş kalma gibi iliksiz kalma gibi bir an oluşur. Yani erkek ciddi derecede hos bir seks yaşamıs ve ardından güzel bir orgazm olduysa yani yataktan kalkarken bile zorlanır ayakları bedenini tartmaz. Sanki güc yoktur butun enerjini aktarmışsındır. Sonradan yavas yavas kendine gelirsin tekrar yedigin içtiginle enerjin bu "güç" birikir ve ta ki o diger rahatlama anına kadar. (Damızlık öküz gibi xd) Kadınlar ciddi derecede orgazm olur hatta bizden daha uçuk seviyelerdedir tüm vucutlarinda bunu hissederler bizim bolgesel iken ama sonrasında kadınların bu enerji kaybetme durumunu yaşamadığını gördüm galiba veya yaşasalarda bilmiyorim yaşıyor musun ? Çok kısa mı sürüyor ? Kadın kalkıp gidip seks sonrası camaşır yıkamaya başlıyor xd Banyoya hemen gidebiliyorlar falan. Hazır banyo yapmişken saç kremlerine başlıyor surmeye ? Ulan arkadas dermanimiz kalmadi mi az otursana sonra yaparsın ? Bazı söylemlere gore ve gordugumuz kadariyla yoksa kadinlar asil seks sonrası mı bir açilma yaşıyorlar enerjik oluyorlar. Yabancıların buna komik bir laf kondurması esprisi vardı hatta. Big d. enerji derler. Erkekler için değil kadınlar için dikkatinizi çekerim. Söylemi iyi anlayın xd Bende konu açıp sorayım dedim. Hem kadinlar nedir ne degildir yaşayan c3vaplayabilir hemde bilgisi olan varsa onlar bunun c3vabıni versinler. Kadının adama amaaan arkani dondu yatti yine diye çemkirmesi yoksa adam olürken kadinin bu anı yaşamamasımıdır ? Adamin neredeyse çunku kontak kapanır. Etrafina bakacak kadar bile enerjisi yoktur o yuzden EN İYİ YENİLENME DİNLENME yöntemi uyumak bazen uykuya geçer erkek direkt. Ama ben hic seks sonrası mışıl mışıl uyuyan kadin gormedim. Hep bir heyecan bir hareket bir beklenti daha ? 🤔 Yoksa ciddem boyle bir şey var mı? Kadınlar erkeklerden yakınlaşma sonrası enerji alabilir mutluluk hormonları çakraları artik neler yaşanıyor ne gelişmeler oluyorsa daha da açılıp daha da enerjik kendine güvenli beyinleri aktif olabiliyorlar mi? Bi kalkıp çarsaflari degistirmek falan ? Lan bi otur dinlen kadin sonra değiştirirsin bir dermanımiz yerine gelsin ?! X) Bu sırada erkek peltir. Bir haftalık powerı bir anda salmıştır. Sevişmese 10 kez futbol maçına çikacak olan adam tuvalete bile gitmek istemez. Oldugu yerde uzanır. Hazla mutlulukla karışık pili bitmis vaziyette. Üstüne birde kadın dırdırı zoraki romantik olma baskısı yer xd Ulan sevişmişsiniz işte. Zaten yaşanan en romantik en duygudal en hareketli şey yaşanmış. Daha ne istiyon ? Az dur da bi an dinlenme sessiz anı da olsun ne olmuş ? 🤔🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♀️?
    me_out_bye
    Yoksa akla bir diğer söylenen bu lafı getiriyor. Yoksa kadınlar gerçekten doyumsuz mudur ? Bir çok alanda ? Erkek kolayca tatmin olabilirken. Kadın hep daha fazlasını mi ister ? Bu bir psikolojik mental bir durum mu yoksa anatomi ile mi alakalıdır ? Sorular sorular Dişi erkek mentalitesi ruhu karakteri ? Yoksa anatomi mi. Ellerinde olmadan bu iki cins böyle olmaya mı zorlanmakta mecbur mu kalmaktadırlar. Bedenlerinin varlıklarinın yapısından dolayı ? Tik tak içlerinde calışan mekanizmalarından kaynaklı ? 🤔 hım. - Yoksa istedigin kadar uğraş. Aslında kadinla erkegin bir cok konuda anlaşmazliklar yaşamasinın nedeni ortada duran kocaman bir fizyolojik bir fark mı ? Istedigin kadar uğraşsanda telafi olmayacak farklılıklar algılar bir olayı yaşarkenki hisler ? Aslinda kadinda erkekte anlasmaya calişirken ortak noktada ? Ikiside kendisini kısıtlamaya calışıyor mudur? Oldugundan farklı davranmaya calişarak ? 😯🤔 - Adamın gözünü dahi açaçak limiti kalmamışken ? Kadına sarılıp romantik cümleler söyleyip en az 1 saat daha romantizm yapması misal yalandan ? Sırf partneri sevgilisi eşi yine tatsızlik cıkarmasin onun istedigi bu o olsun diye? Aslinda adamin bunu o an yapmasıyla alakasi yok. Ona bıraksan ? Bir baskı zorlama olmasa ama evlilikte hep bir baskı var ve insanlar partnerinin hoşuna gideceği şeyi yalandan da olsa yaparak geçiniyorlar. Butun anlar iki cinsinden icinden gelerek yaşanan şeyler degil.
     me_out_bye
     Erkeğin stress atma, eğlenmek boşalarak yenilenmek için yaptıyı aktiviteyi. Yoksa kadinlar daha da fazla açılmak kadınlık gücü morali elde etmek icin mi yapıyor ? Hayırdır lan bizden enerji mi absorbe ediyonuz bize sormadan ? 🤔 🅰️🅱️🅾️🅾️🅾️🅾️. 🤔😯 - Böyle bir durum var mı 🤔 ilginc. 🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♀️ Erkek sekssiz kaldıginda saga sola duvarlara boşalirken xd Kadında sekssiz kaldığında yoksa o hep söylenen kadın boyle olmalidir dedikleri enerjik neşeli gülen yüzlü müthis yüksek sevecen anac sevgi hassasiyet dolu kısaca hayat enerjisi mi azalıyor 🤔 Çok ilginç. Çunku bizim gibi bir rahatlama için degil tam tersi bir birikim mazota benzin atmak gibi bir şey gibi sanki hissediyorlar. Ha? 🤔 Ben bilmem duydum düşündüm salladım sadece. 🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♀️ Kadın olan ya da uzmani olan bilimsel açiklasın kardeş. Yoksa bizler inekmiyiz lan sağilan. Otumuzu yeyip enerjiyi uretip size o sizse olan neşeyi hayat enerjisini kadinligin mazotunu bizden mi aliyonuz 🤔😯😯😯😯 Vay başımiza gelenler. 🤔 Sonra dedikodular dedikodular tabi hic bitmiyor mk mazotu enerjiyi doldurdukça xd 🤔😯🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♀️ Doğa varlık kahinat cidden mukkemmel değil mi ? Her şeyde oldugu gibi kadinla erkegin arasinda da bir alişveriş akış denge mi var? Yanyana gelince birbirini butunleyen. Aslinda her şey planli uyumlu ve çok güzel. 👍🏻 Ama bunu insanlar aptallıklariyla veya zulmederek bozar olmuş. Uydurulan kötü fikirlerle. Bu da acı bir gerçek.
      abdes_terligi
      uzun uzun yazmışsın da kaçırdığın bir nokta var. Kadınlar için "aftercare" çok önemlidir, hem sana daha bağlı kalmasını sağlar hem de daha mutlu olur. Sevişmeden sonra genelde canları bunu ister zaten. Aftercare nedir? Sevişmeden sonra "bakım" olayıdır, sarılma, öpme, sevgi gösterileri, tatlı konuşmalar vs bunları yaparsanız size sırılsıklam aşık olacaktır.
       tsukyomi
       Eh be İbov kim anlatıyor sana bu safsataları :D Origamiden sonra hala enerjik kalan kadın gelsin beni de silksin. Yok öyle dünya, bizde sinir uçları daha fazla İbov, sizden daha fazla efor harcıyoruz aslında origamide, etkisi de daha uzun sürüyor. Kalkıp çarşafı değiştirmek hangi titizlik hastasının işi bilemem ama kaslar kasılıp gevşemekten bacaklar tutmuyor ne değiştirmesi. Pornolardaki gibi gayzer patlaması ve absürt kasılmalar beklemeyin bu arada, görüntü bundan çok daha normal. Sekssiz kalan kadın erkek yoktur ayrıca, insan vardır. Cinsiyete bağlı değildir libido, kişiye bağlıdır. İki haftadır profesyonel duvar tırmanıcısıyım birtakım tacizler ettirtme kendine şimdi l:m Bu arada kuvvetli bir origamiden sonra eter şişesi dikmiş gibi uyku bastıran, olduğu yerden yatağa kucakta taşınan hemcinslerim vardır dimi? Lütfen olsun :'(
        cinayetvaraga
        çarşaf değiştirmek mi? ulan seksten sonra kokain çekmiş maymun gibibserilip serpiliyorsun. gozler kanlanıyor, ağzının tadı değişiyor, iliklerinde hücrelerin dıptıs dıptıs vuruşuyor. sen ne diyosun.
         absurdizm
         +18 muhabbet başlamış yine. ben tıpışıyım aradan. ama buna katılmıyorum, uyku bastırıyor çünkü 😴
          lovewkoko
          çarşaf değiştirmek sadece karen'ların yapacağı davranış gibi geliyor bana. karen terimini öğrenelim :d
           alevalevay
           fotoğrafı görünce irkildim ne kadar kötü öyle
            silmarillion
            Erkek arkasını döner kadının dudağı havada kalır.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.