92
15.10.2020
Seks Sırasında Kadınların Rol Yaptığını Anlama Rehberi
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   sigmundfreud
   Herkes tarafından bilinen fakat bir türlü anlamlandırılamayan kadınların seks sırasında zaman zaman rol yaptıkları gerçeği üzerine biraz konuşalım istedim. Bildiğiniz üzere her seks muazzam geçmez en azından kadınlar için. Doğası gereği kadınların erkeklere göre erekte olma durumları bir tık daha zor. Penisin yapısı gereği sinirler daha kolay hareketlenirken vajinayla biraz uğraşmak gerekir. "Yani ah bu sinirler." Bunun üzerine bir de duygusal faktörler girdiğinde kadınlar iptal. Gerek partnerinin kendisini kötü hissetmemesi adına gerek biran önce bitmesi adına zaman zaman rol yaptığımız gerçeği yadsınamaz. PEKİ BU NASIL ANLAŞILIR? Aslında pek de kolay değil, bunun için partnerini tanımak ve kesinlikle kuvvetli bir iletişim gerekir. Seks sürecini tek yöneten erkek değilse, hem kadının hem de erkeğin istediği pozisyonlar deneniyorsa kadın o seksin içerisindedir. Lakin aksi bir durum söz konusuysa yani kadın pek işlevsel değilse ve erkeğin söylemlerine sürekli tamam, harikasın, hadi biran önce gir, ımh, pıhhh gibi söylemler kullanarak aceleci davranıyor ve olması gerekenden daha fazla zevk çığlıkları basıyorsa olay bitmiştir, dağılalım...
   0
    kaaninteyzesi
    Kadın rol yapsa b.k anlarsınız, bir de ustne çok iyiyim ya diye gezersiniz. Çok komik 🙃
     dr.rock
     Ben olmasam ne yaparsınız siz acaba, Söliyim... Vücutta otonom sinir ağı vardır (sempatik-parasempatik) Misal; Kalp otonom çalışır. Sizin isteğiniz dışında yani. Nefesinizi tutar gibi “Dur bi kalbimi durdurayım” diyemezsiniz. Kadın cinsiyetinin cinsel sexteki salgısal aktiviteside otonom çalışır. Yani bir kadın ıslanıyor ve bu ıslaklık devam ediyorsa zevk alıyordur. Özellikle zevk almamaya kasması gerekir (nası öküz gibi şaapıyosanız kıza) Terside doğru; çok süper zevk alıyorum, ufff uçuyorum, merküre dokundum şey ama ama kuruyum... Yalaaan yalan söylüyorsun YAAALLAAAANN!!! - abi bunu nası anlıycam o sırada ben - HOOBO BONO NOSO ONLOYCOM HO SIRODA BÖN ayı olmıycan mesela (ki korkma kız sana sora ayı ol diycek zaten) arada yokla, dokuda bi değişiklik var mı hissetmeye çalış falan... Bir not daha ileteyim kız kardişlerime; vajende salgı bezi bulunmaz, düzenli günlük pet kullanmanız gerekiyorsa doktora gitmenizde gerekiyordur. Hımınıza ii bakın Gürüşürüüüüsss Not: 18 yaş altı bir kız çocuğuna, yaşınız kaç olursa olsun DO KU NA MAZ SI NIZ >>> SUÇTUR Kızın beyanı esastır, kanıt aranmaz Bu yaptı demesi yeter
      utumasasiilekayanadam
      Diyelim ki seni silkiyorlar. Hani olmaz da oldu diyelim. Senin rol yapıp yapmadığını arkadaşlar nasıl anlayacaklar. Bu konuyu aydınlatır mısınız?
       ahmetsakar
       istemiyorum demeyip karşısındaki adama kıyamayan kadınlar... kadınlarımız... üzücü yani. bunun altında yatan sebep ise -bence- sekse bu kadar anlam yüklememiz. yani seks yoksa ilişki de yok baskısı. ne kadar kötü lan. hiç evrimleşememişiz. bin yıl geçse de erkek erkektir, kadın da kadın. değişmiyor yani. kadın adamın mutlu olmasını istiyor. konu dağılmasın. eğer çok fazla efekt vererek cümle kuruyorsa yallah abicim. boşal aşkım falan diyorsa elli kere üst üste anlayın ki sirk gösterisinin bi parçası olmuşuz erkekler. gerçi kime ne anlatıyorum......
       0
        tam1peach
        Sesten imkansız anlayamazsın, tek gerçek ölçüt titremesi ve tırnaklarını vücuduna istemsiz batırmasıdır. Bunu kontrol edemez ama sesi, edebilir. Zaten bu önemli değil alfa erkek kendi zevkine odaklanır gerisi mühim değil ister rol yapsın ister gerçek olsun sen mutluysan sorun yok
         sbstnbjk
         Kadının itiraf etmesi. Bunu anlamanın başka yolu yok.
          belizzimaaa
          Anlayamazsiniz. 2 gramlik beyninizle kadinlarin rol yaptığını anlamanıza imkan YOK. Bosa cabalamayin
           sedefartuny
           Anlayamazsınız, anladığınızı iddia ediyorsanız biz siz anlayın istemişizdir. Sizin bu durumu anlamanız bizi rol yapma zahmetinden kurtarabilir çünkü.
            detokssuyu
            Libido ile alakalı bir durum. Öncesinde anlaşılır diye tahmin ediyorum. Kadın şahane bir motivasyon ve arzu ile başlamadıysa büyük olasılıkla rol yapıyor ya da rol yapmaya hazırlanıyordur.
             peripedia
             Partnerini inandırmaya adanmış bir kadının rol yaptığını o an aklı sadece bir organında olan erkeğin anlaması mümkün değil. Kadın arkadaşlarım girdikleri role inanmışta olabilirler. Dolayısıyla anlayamazsınız beyler.
              bisosyolog
              Her kadında anlayabileceğinizi düşünmüyorum. Her ne kadar cinsiyet eşitliğini sonuna kadar savunsam da, toplumsal normlarla yoğrularak yetişkin olan bir kadın rol yapmayı gayet iyi bilir. Zevk almasa da öyle bir zevk alıyormuş gibi yapar ki, aklınız şaşar. Hatta vay be ne kadar iyiyim filan dersiniz. Ancak o içinden şu salak bitirse de rahatlasak diye düşünüyordur.
               noway
               hiç birisiyle birlikte olmadım ama yüzeysel sevişmede bile orgazm oluyorum. bu bana bahşedilmiş bi ödül olmalı sanırım ya da yolun çok başındayım.
                zodyakli
                Şahsen ben asla rol yapmam. Orgazm olmuyorsam olmuyorumdur ve bunu konuşurum. Ama benim için her zaman önemli olan şey orgazm olmak da değildir bunu da söylerim. O an da benim için kıymetlidir. Her zaman anlık hazlar peşinde koşmam. Ama zaman zaman da yönlendiririm. Ama rol yapmam. Bunu geç öğrendim ama öğrendim. Tavsiye ederim.
                 patronice24
                 Bir kadının rol yaptığı bu fiziksel aktivitede erkek yalnızca figürandır. Çokta kafanızı yormayın, yok öyle bir rehber.
                  roadruner
                  Her şeyde bir yalan dolan her şey bir dalavere.. Hayır nasıl yapıyorlar bir anlasam.. Zor bir şey taktir ettim sizi kadınlar.
                   arak_nus
                   Aaa severiz taklit yapmayı :))) Aslında çok kötü bir şey çok. Hem kadın hem de erkek için. Bir kere kadın rol yapıyorsa adam bir halt beceremiyordur. Tek sıkıntı kadın duygusal bir varlık olduğu için karşı tarafın kendini bok gibi hissetmemesi için rol yapmayı seçer. Kötü ama ne yapalım. Şahsen yaptığım oldu, tamam tamam günahkarım ama el mahkumdu :(
                    threeicedwhiskey
                    kadın sevdiği pozisyonları istiyorsa seksin içindedir zaten fazla kasmaya gerek yok :D he tek taraflı fantaziden bi haber avel erkek dolu mu ? tabi ki dolu :D
                     herseyinaktivisti
                     Çok iyi çok güzel filan gibi salak salak şeyleri sürekli söylüyorsa, kesinlikle anlaşılır. Ben direkt söylerim, eğer kötü bir şey varsa benim için. Çünkü dürüst olunmazsa bir birliktelik olabileceğine inanmıyorum.
                      cokbilmisdegilcokbilen
                      Bence bu konuda taraflar birbirine dürüst olmalı. Özellikle eğer uzun soluklu bir ilişki ise bir süre sonra kadın erkeği kandırsa da, artık çekinmeyeceği için direkt olarak rahatsız olacağı şeyleri söyleyecektir. E şimdiye kadar iyi olduğunu düşünen erkek de bir anda damdan düşer gibi olacaktır. Bu da ilişki için bir sorun demektir. Kadın ne kadar güçlü olursa olsun böyle bir şeyi sonsuza dek saklayamaz.
                       dr.rock
                       Burda “Hayatta anlayamazsın ha ha ha” Tipi kadınlar var Onları bana yönlendirin Eğitim vericem
                       /
                       0

                       Tarihe Göre

                       İçerik bulunamadı.