Seks Sırasında Evcil Hayvanınızın Sizinle Aynı Odada Olma Durumu
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   deniz006
   Hemen kısaca hikayeyi anlatmak istiyorum. Ankara'dan, İstanbul'a normal erkek arkaşımın evine gittim. Bir kaç gün etkinlik vs takılıp sonra Ankara'ya dönecektim. Her neyse biz arkadaşımla evde takılıyoruz böyle filmler, sohbetler falan böyle her şey çok güzel gidiyor. Onun da benim de uzun süredir hayatımızda biri olmadığı için cinsel bir açlık vardı ve konu bir süre sonra seks muhabbetine döndü. Her neyse bir yandan biralarımızı yudumlarken bir yandan da sohbete devam etmeye başlarken hafif gülmeler, şaka yapmalar filan yakınlaşmaya ve sürtünmeye başladık. İkimiz de çok yükselmeye başladık birazda biranın yaptıgı kafa ile direkt sevişmeye başladık ve benim odama geçtik... Arkadaşımla sikişirken sen çat kedi gel yatagın baş köşesinden beni izle ama görseniz nasıl izliyor.. Biran kendimi gülmekten alamadım ama bir şeyde yapamadım öyle kaldı seks boyunca odada.. Özetle şuna geleceğim. Sikişirken odada evcil hayvanınız olsa garip hisseder misiniz yoksa yok ya benim için hiç önemli değil mi diyorsunuz ?
    mrsnl33
    Amk iyice b.kunu çıkarttınız buranin
     almila__
     hahaha dursun ya kıyamam izlesin ben rahatsız olmam yani :)
      kayaca
      oooo yine benim hoşuma giden konulara girmişiz,, Bana da farketmez abi ya zaten gün boyu evin içinde hayvancağızın görmediği şey kalmıyor. Sorun olmaz yani kalsınnnn.
       meyvesebze
       S.kişirken izlemiş..Cenabet olmuş hayvan..Abdest aldırmalıydınız b.k kafalı kardeşim
        cesuryurek-
        Ben rahat edemem doğruyu söylemek gerekirse o yüzden hafiften çıkartırdım odadan hadi canım hadı oglum kızım her neyse artık :)
         a.l.p.o.l.l.o.n
         Hayvanın dönemi değilse sıkıntı yok. Yoksa affetmeyebilir hayvanın ta kendisi çünkü :|
          bright-wizard
          Yorumsuz
           eski_bi_tanidik
           Köpek: bi anda birbirine saldırmaya başladı bunlar noluyo aq
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.