Seks Neden Ayıp Bir Şey?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   emreyalcin
   konu başlığında da söylediğim gibi kısa ve öz bir soru . Aslında insanın en temel ihtiyacı olmasına rağmen göz ardı edilen ve hiç bir şekilde söz konusu dahi edilemeyen bir konu . bunun nedeni ne ? ( Din, kitap tarzı cevap verecekler olursa vermesin bunu bende biliyorum ) teşekkürler
    benita
    Ayıp değil insanlar aç ve dengesiz. Regl muhabbetinden yükseleni gördü bu gözler, o adamla nasıl konuşabilirsin?
     monaiman
     Din, kitapta'da ayıp değil. Bunu ağır yobazlar öne sürer. Yalnızca herkesle konuşmak doğru değil bence. İnsanlar neden özel hayatlarını paylaşsın ki herkesle? Yapan yapar, orasıda kimseyi ilgilendirmez. Tercih meselesi.
      gregory_
      Tutuculuğun prim yaptığı bir dönemdeyiz çünkü, seks konuşmayan yüce ahlaklı.
       utumasasiilekayanadam
       Utanmaza bak yaa açtığı başlığa bak. Terbiyesiz herif. Ayıp ulan burada ergen kardeşlerimiz ve din tüccarı kardeşlerimiz var. Yapılır mı lan bu onlara ayıp lan. Utanacağınızı bilsem yüzünüze tükürürdüm ama siz ondan da anlamazsınız.
        vsjvsjvsjv000
        Dini boyutta ayıp olduğunu nerden çıkardınız bilmiyorum ama ayıp değil. Sadece ulu orta konuşulması taraftarı değiliz. Bu günümüzde de geçmişte de böyleydi. Özel, gizli kalınması gereken şeylerden olduğunu düşünenlerdenim.
         _umut_
         Bizi bu özelliğimizle yaratan varlık bunu neden ayıp kılsın ? Din ile alakası yok. Seks ayıp değildir lan nasıl olabilir su içmek gibi bir ihtiyaç bu. Su içtiği için ayıplananı gördün mü sen ? Ayıp değil sadece özeldir. Mahrem bir konudur tabiri caizse. Bir çok kişinin tercihi doğrultusunda da tek kişi veya birden çok kişiyle yapılabilir ki bu o kişinin tekelindedir. Kimseyi ilgilendirmez.
          djsinemovic
          Ben bu başlıklardan ölümüne rahatsız olan tayfayı da anlamıyorum açıkcası. Yani şahsi fikrim tabi ki ayıp olmamakla beraber çok kişisel bir konu cinsel hayatımla ilgili burada bir başlık açmayı ya da bu başlıklara dio girmeyi tercih etmem. Komik şeyler çıkacak gibi olan başlıkları tıklarsam okuyorum iki gülüyorum geçiyorum. Bazı başlıklar sırf seks hakkında konuşabiliyorum demek için açılmış, saçma oluyor onlara da tıklamıyorum oluyor bitiyor. Saçma maçma kim ne istiyosa konuşsun niye içerisinde seks geçen her başlığa tıklayıp üff bıktık sizden, midemiz kalktı cart curt yazar ki bi insan?
           dr.rock
           Çünkü kızlar yüzünden
            hogwartsmektubugelmeyen
            Anlam yüklemişiz, daha dinlerden ve ahlaktan çok önce. Demek ki özel hissettirmiş. Ayıp demeyelim de biraz mahrem. Ve insan bunu kendi özgür iradesiyle hissetmiş, herhangi bir toplumsal norma bağlı kalmadan.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.