Seks Fantezisi Yapmak İçin Palayla Yanlış Eve Dalan İki Adam
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ahmetsakar
   Evinize çıplak halde palalarla iki adam girseydi tepkiniz ne olurdu? Gerçekten benim fantezim değil bu. Gerçekten. İsmi paylaşılmayan bir müşteri, internetten bulduğu 2 adam ile anlaşarak evine dalmalarını istemiş. Fantezi sonuçta. Ama müşteri, taşınacağı iki adama belirtmemiş. İki adamın, ismi paylaşılmayan bir kişi tarafından "İç çamaşırlarıyla bağlıyken bir süpürgeyle okşanma" fantezisini gerçekleştirmek için tutulduğu öğrenilmiş. Girdikleri evin yanlış ev olduğu fark eden iki adam "Kusura bakma kanka" diyip evden çıkmışlar. Daha sonra doğru müşteriyi bulsalar da hakim karşısına çıkmaktan kurtulamamışlar. Hakim, yaşananların bilinçli olmadığına ve kötü niyet içermediğine karar vermiş. Şaka gibi ama değil. Kaynak mı? Aha kaynak:
   https://www.bbc.com/news/world-australia-52843846
   https://www.bbc.com/news/world-australia-52843846
    roxannee-
    Bu işin piyasası varmış yahu daha neler duyacağız😂
     thetalentedmrripley
     Bi jigolo müvekkilim vardı. Genelde seks ya da duygusal beklentilerden ziyade fantezi talepleri geldiğini anlatmıştı. Haberi göndereyim de portföyüne eklesin bunu da.
      lovewkoko
      "Kusura bakma kanka" kısmı bana çok samimi geldi. Yani naif adamlar belli ki, rol icabı pala almışlar. Hakim de anlayışlı insanmış. Bu hikaye beni mutlu etti cidden. Ne güzel insanlar var.
       atavratfenerbahce
       Aman şu geçen ki adam gibi çükünü falan kesmemişler.
        sucpesinde
        Yanlışlıkla girdiyseler demek ki((: Şaka bi' yana, insanlık ölmemiş...özür de dilemişler no problem.
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.