Seks Esnasında Kadınlar Neden Hiçbir Şekilde Doymak Bilmiyor? 🤔🤔
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   asit
   Aç karnını doyurmadan kadın doyurmaya çalışıtığın için olabilir..
    beril_sudee
    Çünkü bence erkekler tatmin etmeyi bilmiyor
     notuds
     şöyle düşün kaşığı burnuna değdiriyorsun ve kaşıktakiler dökülüyor. sonra diyorsun doydun mu? kadınlar doymuyor değil sen embesil kendini pornocu sanan bir cahilsin. sana cevap vermeye bile tenezzül etmem normalde ama sen ve sapık dayılar bunu okusun diye bırakıyorum.
      kafatamircisi
      Anadolu'nun bağrından kopup uçsuz bucaksız bozkırlara yol alan türk erkeğinin lafa gelince göklere çıkardığı, gündüz vakti kandille aradığı, icraata gelince yok yaa ben istemem ne o öyle orospu gibi diye adlandırdığı kadındır. lan amma yavşaksınız arkadaş yazmayayım diyorum olmuyor. yok kadın (özellikle türk kadını) yatakta odun gibiymiş, yok ikili salto üçlü burgu yapamıyormuş, yok beyefendilerin iştahını kaçırıyormuş vs vs. doymak bilmeyen kadın olunca da aovv olmaz, kadın dediğin mahçup olur tedirgin olur. arkadaş hakkaten bu kadın milleti en kaba tabiriyle size vereceğine çalıya çırpıya sürtse daha iyi.
       fairytale-
       Çünküsü ben ekmeksiz doyamıyorum
        imailahorsilahh
        Eminim 3 saniye mahsülü, bıngıldağı gelişmemiş, ıq'su cm cinsinden olan bazı uzuvlarından daha düşük olan hebeleboy'ların da anneleri, erken kalkıp hüsranla oturan kuşlar için öyle düşünüyordur. Şekil 1-a, Umarım ırsi değildir ahmet-can68. Senin adına üzülürüm.. Ayrıca başka rakam alternatifleri düşün daha çok yaraşır.
         ralph-nir
         Belki de gerçekten bir türlü doymayan kadınlarla birlikte oluyordur 😏
          gerek_siz
          Neye göre kime göre böyle tespitler yapılıyor?
           maskoff
           kadın erkek ve bayan. bilemedim. edit: başlık düzeltilmiş ilk hali şöyleydi: (Neden Erkek ve Kadın İlişki ve Seks Esnasında Bayanlar Hiç Bir Şekilde Doymak Bilmiyor)
            avlananavci
            böyle andavalları kazığa oturtmak lazım. önündekini çalıştıramıyorsan arkanı çalıştır aslan..
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.