Seks Esnasında Erkekleri Adeta Delirten Davranışlar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ezgisarikaya
   konumuz belli arkadaşlar ama biliyosunuz erkeklerin delirmesi iki farklı şekilde olabiliyor böyle durumlarda. 1. hay yapacağın işi s... diye başlayan 2. azgın bi kaplana dönüştüren isteyen istediği duruma yazsın bakalım 🙄 benim en çok denk geldiğim abartılı çıkan sesler akjhsdhjkas bi kere hiç unutmuyorum o anın hissettirdiklerine kapılıp biraz fazla sesim çıktı, aldı yastığı suratıma yapıştırdı ama sesimi kesmek için mi yaptı yoksa boğmak için belli değil hık diye nefesten kesildim. şerefsiz yavaş ol desen oluruz insanız biz de anlıyoruz. neyse fazla detay vermeye gerek yok ne olduysa oldu bitti yaktı bi sigara dedi ki ben yan komşunun 7.45'te çalan alarmının titreşimini duyuyorum burdan sen sesinin nasıl gittiğini tahmin edebiliyor musun? tabii diyemedim bana mı sordun burdan eve çıkarak duvarlar karton gibi fakir diye. biraz fazla kaptırmışım kendimi olur o kadar çok iyiydin dedim geldi yanıma kedi gibi mır mır. ee biz de biliyoruz bu işin sırrını 😏
    ahmetsakar
    kalkmayan penis diyerek olaya balıklama dalayım. başlıkta istenilen şey aslında bizi ya zevkten kudurtan ya da sinirden geberten olaylar ama acı bir gerçeğe barnak basmak istiyorum. o gün stresli olan bir adet çavuşunuz varsa olay tamamen rezalete dönüşebiliyor. nedense kadınlar bugün başım ağrıyor derken biz demiyoruz, diyemiyoruz. yazıklar olsun böyle öğrenilmiş şeylere. neyse. eğer kalkmadıysa aşırı üzgünmüş gibi yapıyorum. yani gün içinde kötü bi olay yaşamışım gibi bi sırtımı dönüyorum. baktım teselli veriyor şirinlikler yapıyor bu kez ben de dönüp şeberiyorum ki kız unutsun sevişmeyi. esprilerime odaklansın ama olmuyor işte. sevişmeye odaklanmış bir kadın dünyadaki en kararlı şey. kaçışınız yok. o zaman ben de durduk yere bir bahane bulup kavga çıkartmaya çalışıyorum. o kavgaya o kadar odaklanıyorum ve ciddiye alıyorum ki gerçekten olayı ciddiye bindirip deliriyorum. ne sevişmesi abicim aynı odada bile yatmıyoruz o gece sinirden. baş başa kalınca çükümle birazcık sitem ediyorum bi daha böyle şeyler yapmak yok falan diye. kaldır başını lan diyorum. yengeyi de birazcık üzdük senin yüzünden diyorum.
     damladamlo
     Götlerine ellememiz. Bazen istemsiz elim kayıyo, sinirden deliriyo. Siz kalçalarımızı avuçlarken iyi ama
      madam-aylak
      Erkekler bu konuda kandırılmaya müsait.. İki tatlı söz iki egosunu tatmin etme derken zaten kendisinin bir kaplan olduğunu düşünüyor zavallım
       zodyakli
       Bir gün sevgilimle ilk cinsel deneyimlerimizi yaşamaya karar verdik. Ortamı yarattık falan sonunda ikimizde sevişeceğimizi biliyoruz tabii. Çok heyecanlıyız. Ön sevişme aşamasına geçtik. Soyunuyoruz bir yandan tabii ben ne yapacağıma dair hiçbir şey bilmiyorum. Baya deneyimsiz ve bilgisizim. Ve hiçbir şey hissetmiyorum. Çocukta sürekli beni kontrol ediyor zevk alıyor muyum diye. En son baktım olmayacak kendimce sesler çıkarmaya başladım ama o kadar tecrübesizim ki ağzımı açmamla kenara çekilmesi bir oldu. Anlamadım mı ben senin yalandan yaptığını diye. Baya bozulmuş ben de baya utanmıştım. Bu da böyle bir anımdır.
        utumasasiilekayanadam
        31 olsan çekilmezsin
         mrlawyerkk
         Evliliğimizin ilk günlerinde bir sıkıntı yoktu ancak eşim alt ve üst komşularımızla arkadaş olmaya başladıktan sonra seks esnasında ağzımı bantlayacak duruma geldi, karyolamızın altına spor salonlarında kullanıyan ses yalıtımlı matlardan alma fikri var. Komşulardan utanıyormuş. Ben de haykırmıyorum ama sürekli tenkit edip sessiz ol demesi beni delirtiyor.
          cinayetvaraga
          Sitemizin fahri seksoloğu başını gösterdi yine. Biri de demiyor ki, leş gibi performansımla misyonerden başka pozisyonda veremiyorum, o yüzden partnerimin çükü kalktığıyla birlikte iniyor. Hep kleopatra herkes zaten. Bu delirmesi için kafidir.
           roxannee-
           O zaman dökülelim biz de. Malum seks hayatımızın olmazsa olmazı burada cık cık vah vah deyip kendiniz kasmayın. Her neyse. Biri var takılıyoruz yiyoruz içiyoruz. Bir gün gittik evine. Kapıdan girer girmez öpüşmeye başladık ama nasıl tuvaletim var. Tabii o an anın şehvetiyle bırakıp gitmek hiiiç istemiyorum. Neyse yatağa geçtik olaylar gelişti her şey çok güzel en güzel noktadayken ben bir anda koşa koşa tuvalete gittim. Çünkü bir saniye daha dursam kötü şeyler olacaktı. Tabii bu durumun sonucu benim açımdan kötü oldu. Bir gittim beni beklemek yerine üstünü giymiş oturmuş tv izliyor. Surat beş karış eee ne yapsaydım üstüne mi çişimi yapsaydım hayvan desem de tribi yemiştim. Siz siz olun çişinizi ertelemeyin ahahahah.
            dr.rock
            Renk katayım Çok geçmiş zaman Benim bi arkadaşım Mahsun Kırmızıgül’le şaaapmış bi seferinde bi şekil Mahsun Boşalırken Oy oy oy diomuş Onun yalancısıyım
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.