Şekilci Misin?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cannoliasigi
   Ben şekilciyim açıkçası, yani herrrr şey dış görünüş tarzında değil ama önemli benim için. Ama mesela çok iyi anlaştıysam o insanla, kafalarımız gerçekten uyduysa kusurlar göz ardı edilebilir. Sırf dış görünüşü güzel diye de biriyle birlikte olmam mesela.
    hesapsilindi00
    Eğer ki insanla kafan uyuşuyorsa zaten ona ısınırsın.. kafanın uyuşmadığı biriyle aynı yolda yürümeye başlarsın ama bu uzun süreli olmaz
     angry.lydia
     Görünüşün bence önemi yok önemli olan kafaların uyuşması ama şu devirde çoğunluk tipe bakıyor.
      tangomuzeyyen
      Bu dönemde şekilciliğin biraz geri planda kaldığını düşünüyorum. Dış görünüşü ile ilgili bir lince uğrayan kişiye çoğumuź destek oluyoruz. Bir dönem 0 beden mankenden başkasıyla çalışmayan birçok moda devi bile bunu aştı. İnsanlar doğumlarını ve çoğu fiziksel özelliklerini kendi seçemez. Acımasız olmaya hiç lüzum yok. Bir insanın zeki , ikonik , benmerkezci değil düşünceli , empati kurabilen biri olmasını çok daha fazla takdir ederim ve arkadaş çevremde böyle insanlara yer vermekten gurur duyarım. Birisine sebepsiz kötü davranan başka birini de yer yurt dinlemem paralarım. Şekilci değilim. Çünkü herkesin ufak da olsa bir kusuru vardır. Lâkin bir insan kendisini kültür , zeka, naziklik konusunda ileri boyuta taşıyıp çok çekici bir insan haline gelebilir.
       elifanastasia
       Nasıl düşündüğü daha önemli. Fakat partner seçerken bunun yanında görünüş de kıstasları arasında yer alır. Estetik saplantısı. .. Ancak Marx'ın da dediği gibi; Eğer dış görünüş ve şeylerin özü aynı olsaydı bilime gerek kalmazdı.
        zeynebio
        asla değilim. önemli olan iç güzellik
         dr-zet
         Hiç değilim. O eşyayı ancak seviyorsam alırım. Şekil olsun diye hiç alışveriş yapmadım.
          mevsimlerden-sonbahar61
          Bana hitap etmeli
           nursuduha
           Bir arkadaşım şekilci olduğumu söyleyene kadar hiç öyle düşünmezdim :/ çünkü genelde çirkin erkekleri beğenirim :)
            yavnegerenk_var
            kendi çapımızda yahuuu
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.