Şehirler Arası Otobüs Yolculuklarını Zehir Eden Yolcu Tipleri
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   angry.lydia
   En sık karşılaştığım gıcık yolcu tipi çenesi düşük teyzeler kulaklıkla müzik dinliyorum konuşuyo duymamazlığa veriyorum dürtüyor -Okuyor musun kızım -Ne okuyorsun. -Benim torunda .....okuyor. Nezaket gereği sorularına cevap veriyorum.Kulaklığı takıp uyuyorum anca o zaman susuyor Sen ne diosun.Diola bakalım.
    lilcat
    hayatında ilk kez kadın görürmüş gibi bakan tipler. geberin.
     busconzo
     koltuğunu arkadakinin kucağına kadar arkaya dayayan rahat tipler
      merve_aka_demon
      1 kişilik bilet alıp çocuğuyla binenler. Sabır yarabbi ben senin çocuğunu kucağımda taşımak zorunda mıyım ablacım, belki manyağım belki deliyim .
       steteskop.gel
       -Gece yolculuklarında ağlayan çocuk sesleri. Allahım yok böyle birşey -birde muavinin gereksiz saçma sapan konuşmaları ve koridorda uyumaları 🤦‍♀️🤷‍♀️😄
        janselihnm
        ön tarafında oturan adamın koltuğu ölümüne doğru sana itmesi . kokuşmuş poşetinden kokmuş değişik yemekler çıkarıp yiyen teyze. sürekli ağlayan bebek . ter kokusu ön koltuktan arkada koltuğa kadar kokan insan . peynirli kraker peynirli börek ve peynirli olan herseye yiyen teyzeler. cıvık muavin . sinirli otobüs şoförü. sürekli Çiçi gelen çoçuklar .
         kedisesii
         Çok yolculuk yapıyorum en kötüleri şöyle: arsızca koltuklarını biner binmez yatıranlar, ağlayan bebecikler,ahiret sorgu meleği teyzeler ve gece televizyondan gelen ışık ah gözleriimm bi de onun unutup uyumaları :(
          meyvesebze
          Horlayan,Kokan,sesli nefes alan
           zimbo
           gece yolculuk yapıyorsam ki genelde gece yolculuklarını tercih ediyorum. Yanımda horlayan bir kişi varsa uyuyamıyor ve son ses açtığım müzik bile fayda etmiyor.
            ahmetsakar
            cips yiyenler. hart hurt cart curt. cips ayrı paketi ayrı sinir ediyor. zaten havasız ortam bi de o baharatlar, ses... yemeyin canlarım, yemeyin bitanem.
             catherine-earnshaw
             Gecenin bir yarısı etinden et koparılmış gibi bağıran ve zırlayan çocuklar Ayağını kıçını başını senin koltuğunun kenarına uzatanlar Kamyon motoru gibi horlayanlar... Sormadan etmeden koltuklarını böğrünüze kadar yatırmaları
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.