Sedat Peker, İnternet Haber Kurucusu Hadi Özışık'ı İfşa Etti
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cokbilmisdegilcokbilen
   CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’in Halk TV yaptığı açıklamada Sedat Peker ile Süleyman Soylu arasında bir gazetecinin aracılık yaptığını iddia etmişti. İddianın merkezinde yer alan Hadi Özışık yaptığı açıklamada, ” Soylu ile Peker arasında haber götürdüğüm yalandır. Böyle yapan şerefsizdir, haysiyetsizdir” ifadelerini kullanmıştı. Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, gazeteci Hadi Özışık'la yaptığı görüşmenin videosunu sosyal medya hesabından paylaştı. Peker paylaşımına, Özışık'ın kendisi ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu arasında aracılık yaptığı iddiasını yalanladığını belirterek, “İnternethaber sitesinin sahibi olan Hadi Özışık - Süleyman Özışık kardeşler en yakınları olan Süleyman Soylu ile benim aramda aracılık yaptıklarını yalanlamışlar, söyleyen şerefsizdir demişler. Ben kimseye hile yapmam, ancak kendimi de rezil duruma düşürmem” notunu düştü. Bir izleyin derim.
   https://twitter.com/sedat_peker/status/1394721863549526020?s=20
   https://twitter.com/sedat_peker/status/1394721863549526020?s=20
   Artık soylu için ne denir bilmem.. Ama muhalefetin yıllardır yapamadığını yaptı resmen peker.
    berat_redflag
    Olay şu: İki şerefsiz var ve bu iki şerefsiz bir zamanlar sıkı fıkıymış, ama bir şerefsizin mafya olduğunu halk öğrenince şerefsiz şerefsizle ortak olmadığını düşman olduklarını söylemiş. Şerefsiz de buna cevap vermiş ve kavga etmişler.
     imcherry_
     öf çay soğudu ama geç kaldım ya
      patiklipengui
      Devlet adamlarına bak ya? Mafya gibi illegal çeteleri durduracağına iş birliği yapıyorlar. Ki halk bunu yakından takip ediyor ve içlerinden biri de çıkıp demiyor sizin mafyayla ne işiniz var diye. Bunu sadece Soylu için de söylemiyorum. Gerçi şaşırmayı uzun süre önce bıraktım. Bu herifler TRT'ye kırmızı bültenle aranan adam çıkarmış insanlar. Ama Çakıcı'ya saygımız sonsuz hehehe
       maskoff
       adama bak utanmaz
       https://twitter.com/YolTV/status/1394767617538330624
       https://twitter.com/YolTV/status/1394767617538330624
        maskoff
        ülkede kim doğru söylüyor kim yalan söylüyor belli değil. herkes fırıldak gibi. bu da süleyman soylu'ya atılan twitler. botlarla tt çalışması yapılıyor. nasıl bir ülke olduk lan?
         kafatamircisi
         Baydı artık ya cidden görmek istemiyorum
          ulanayca
          harika ya harika. herkesi böyle ifşalayıp kirli çamaşırlarını ortaya döksün. biz de çay ve kola eşliğinde izleyelim hahahahajj
           mrlawyerkk
           Vay arkadaş gerçekten muhalefetin yapamadığını yapmaktır bu. Kimin eli kimin cebindeymiş meğer. Yeni öğreniyoruz işte.
            hogwartsmektubugelmeyen
            yahu bir ben mi bilmiyorum bu olayları arkadaş? Biri beni aydınlatsınn
             strangestar
             Yalnız bu mafya olayları ben de bir şeyi farkettirdi.Atatürk Cumhuriyet i kurduktan sonra ölene kadar az da huzur varmış.Sonrası darbeler sağ sol kavgaları bir huzur görememişiz.(Atatürk ve Cumhuriyet düşmanlığı yoktur.)
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.