Sedat Peker, İnternet Haber Kurucusu Hadi Özışık'ı İfşa Etti
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cokbilmisdegilcokbilen
   CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’in Halk TV yaptığı açıklamada Sedat Peker ile Süleyman Soylu arasında bir gazetecinin aracılık yaptığını iddia etmişti. İddianın merkezinde yer alan Hadi Özışık yaptığı açıklamada, ” Soylu ile Peker arasında haber götürdüğüm yalandır. Böyle yapan şerefsizdir, haysiyetsizdir” ifadelerini kullanmıştı. Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, gazeteci Hadi Özışık'la yaptığı görüşmenin videosunu sosyal medya hesabından paylaştı. Peker paylaşımına, Özışık'ın kendisi ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu arasında aracılık yaptığı iddiasını yalanladığını belirterek, “İnternethaber sitesinin sahibi olan Hadi Özışık - Süleyman Özışık kardeşler en yakınları olan Süleyman Soylu ile benim aramda aracılık yaptıklarını yalanlamışlar, söyleyen şerefsizdir demişler. Ben kimseye hile yapmam, ancak kendimi de rezil duruma düşürmem” notunu düştü. Bir izleyin derim.
   https://twitter.com/sedat_peker/status/1394721863549526020?s=20
   https://twitter.com/sedat_peker/status/1394721863549526020?s=20
   Artık soylu için ne denir bilmem.. Ama muhalefetin yıllardır yapamadığını yaptı resmen peker.
    kafatamircisi
    Baydı artık ya cidden görmek istemiyorum
     berat_redflag
     Olay şu: İki şerefsiz var ve bu iki şerefsiz bir zamanlar sıkı fıkıymış, ama bir şerefsizin mafya olduğunu halk öğrenince şerefsiz şerefsizle ortak olmadığını düşman olduklarını söylemiş. Şerefsiz de buna cevap vermiş ve kavga etmişler.
      imcherry_
      öf çay soğudu ama geç kaldım ya
       patiklipengui
       Devlet adamlarına bak ya? Mafya gibi illegal çeteleri durduracağına iş birliği yapıyorlar. Ki halk bunu yakından takip ediyor ve içlerinden biri de çıkıp demiyor sizin mafyayla ne işiniz var diye. Bunu sadece Soylu için de söylemiyorum. Gerçi şaşırmayı uzun süre önce bıraktım. Bu herifler TRT'ye kırmızı bültenle aranan adam çıkarmış insanlar. Ama Çakıcı'ya saygımız sonsuz hehehe
        strangestar
        Yalnız bu mafya olayları ben de bir şeyi farkettirdi.Atatürk Cumhuriyet i kurduktan sonra ölene kadar az da huzur varmış.Sonrası darbeler sağ sol kavgaları bir huzur görememişiz.(Atatürk ve Cumhuriyet düşmanlığı yoktur.)
         hogwartsmektubugelmeyen
         yahu bir ben mi bilmiyorum bu olayları arkadaş? Biri beni aydınlatsınn
          mrlawyerkk
          Vay arkadaş gerçekten muhalefetin yapamadığını yapmaktır bu. Kimin eli kimin cebindeymiş meğer. Yeni öğreniyoruz işte.
           maskoff
           ülkede kim doğru söylüyor kim yalan söylüyor belli değil. herkes fırıldak gibi. bu da süleyman soylu'ya atılan twitler. botlarla tt çalışması yapılıyor. nasıl bir ülke olduk lan?
            maskoff
            adama bak utanmaz
            https://twitter.com/YolTV/status/1394767617538330624
            https://twitter.com/YolTV/status/1394767617538330624
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.