Sedat Peker'in Sosyal Mecralarına Erişim Engeli
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   Millî güvenlik ve kamu düzeninin korunması gerekçesi ile... Hangi kamu düzeninden bahsedildiğini her defasında sorguluyor ve işin içerisinden çıkamıyorum. Anlaşma tamamlandı demek bu. Son tweetlerde akit dedi, siz soracaksınız dedi, teaser yağmuruna tuttu bizi ama hepsi pazarlığın bir parçası idi büyük olasılıkla. Tabii bu duruma Youtube ve Twitter ne diyecek orası da bir merak konusu. Hiç normal olaylar olmuyor ama bunu söylememe gerek yok sanırım.
    somurtkan_sirin
    biz bi selçük'ü engelleyemedik püü
     imcherry_
     sedat peker bile engellendi biz hâlâ kiminle uğraşıyoruz...
      talihsizinteki
      korkuyolar demek ki doğruları anlatıyo
       slmbnarda
       anlık sedat peker;
        me_out_bye
        Ya ne olacaktı ki? Eline bir şey alıp afedersin direkt savaş açmadıkça 'sistemle yönetimle' mücadele edemezsin. Her şey onların elinde her şey onlara hizmet ediyor. Adalet diye bir şey yok bir telefon etmesine bakar bazı kararlar alınmasi için. Birilerinden birilerine sadece 1 telefon gerisi sahte işler kararlar emirler imzalar hooooup tamam. Dünya böyledir. İzlemedim hiçbir videoyu konuyu bilmiyorum. Genel konuştum.
         monaiman
         Ah be kurşunlu kekim...
          roar
          Olacağı buydu. Şaşırmadım ben açıkçası
           gilad-pellaeon
           çin bile dünyanın en büyük sansür ağına sahip ülkesi ona rağmen bazı sitelere erişimi engellemeyi başaramadı kaldıki YouTube Twitter gibi milyonlarca kişinin izlediği bir kanalı hiç engelleyemez siniz
            sairsel
            Milli güvenlik ve kamu düzeni çok önemliyse herşeyden önce suriyeliler gönderilmelidir! Şu anda Türk Milletinin en büyük beka sorunu budur!
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.