Sedat Peker'in Akıbeti Ne Olacak Sizce?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   yagmurals
   yakalanacak mı, anlaşma mı yapılacak, kendi dediği gibi mi olacak, türkiye'ye mi getirilecek, öldürülecek mi, hayatının sonuna kadar türkiye'ye gelmeyecek mi?
    kafatamircisi
    Thodex dolandırıcısı ve fetullah gülene ne oluyorsa o olacak
     asit
     Youtuber olacak
      nickimdebileolmaz
      Öldüremezler öldülerse anlattıklarını yada anlatacaklarını doğrulamış olurlar, Türkiye e dönerse suçu neyse çeker cezasını.
       badideasensei2
       Abdullah Çatlı aklıma geldi öylesine... Ya da kaçar.
        sonnokta
        O içerdeyken ben sinemalara gideceğim Bütün filmlerini seyredeceğim o sevdiğimiz artistin O içerdeyken ben Vita kutularında çiçek yetiştireceğim Sokakta top oynayacağım çocuklarla Ayakkabılarımı eskiteceğim Güneşe karşı duracağım sabahları Geceleri bir başıma yıldızları bekleyeceğim Annesinin gönlüne su serpeceğim Aldırma diyeceğim aldırma .... .... .... O içerdeyken ben Bir adını söyleyemeyeceğim Şöyle bağıra bağıra Bir yüzünü göremeyeceğim Görüş günlerinde Bir de eline değemeyeceğim Bir de yüreğine Şöyle kucaklayamayacağım bir de Ölümüne ....... ....... ....... Aldırma reis Reis aldırmayacak ya Bir adını söyleyemeyeceğim Şöyle bağıra bağıra ......... (İBRAHİM SADRİ-ALDIRMA REİS'den araklanmıştır)
         notuds
         sürgün yalnız bir hayat
          avci-kiz
          Depperir sedat peker
           pence_86
           ya çok can yakacak yada hükümetin başını çok ağrıtacak zira verdiği demeclerin ispatı şart ama yakalanırsa öttürurler yok ederler ama söylediklerini dinlettirmek izlettirmek isteyenler var yoksa çoktan YouTube engel gelirdi
            tcredbul34
            Ben olsam yeni hükümette adalet bakanı yapardım.son 20 senemin intikamini istiyorum bu hükümetten.ancak sen alırsın bu saatten sonra bu yaşadiklarindan sonra:)
             gilad-pellaeon
             knk. Adamın bir videosunu milyonlarca insan aynı günde izliyor yani Türkiye'ye getirseler bile kendilerinden bir kaç kişiyi onunla beraber hapse atmaları lazım adamın twitter sayfasını 200 bin kişi takip ederken bu videolardna sonra 500 bine çıkmış
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.