Sedat Peker'in 10. Videosu
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   killforyou
   bundan sonra video çekmeyecek anlaşılan. twitterdan fenomen gibi takılmaya devam edecekmiş. youtube'a video yüklemesi yasakmış kırmızı listedeymiş bana çok yalan dolan geldi bunlar. ileride çok eğlenecekmişiz falan filan. cidden tat vermiyor artık. nolcak bu işin sonu bilemiyorum altan. bir de kitap okuma alışkanlığı edinecek millet verdiği önerilerden dolayı o kısmı enteresan :)
   https://www.youtube.com/watch?v=OP6b-Hu9Jc0
   https://www.youtube.com/watch?v=OP6b-Hu9Jc0
    fairytale-
    İzlemedim, izleyeceğim . Tat vermiyor artık haklisin bir iki dalga geçtik diye adami zirveye taşıdık. (Umarim basim belaya girmez hfh)
     dikistutmaz_sabri
     sezon finali olmuş final yaptı sanmıştık baksana şaşırtmaya devam edecem deli edecem filan diyor
      _gizem_
      Dün gece izledim mkdsfmkds
       asteroid_b-612
       (Sedat Peker için yazılan reis şarkısı)Adam var dünyasında yüksek dağlar yaratmış Kimisi yarı yola gelmeden havlu atmış Adam var göstermelik gürlemese de eser Adam var adam gibi harbiden racon keser ben bir adam tanıdım gereği kadar kibar Reise gösterilir ancak böyle itibar Adam var iki yüzlü utanmaz bukalemun Haysiyet fukarası yüz karası alemin Adam var menfaate satar öz kardeşini Adam var arkadaşa kurban eder başını Genç bir adam tanıdım gereği kadar kibar Reise gösterilir ancak böyle itibar Adam var fitne fesat ama ön safta durur Belli etmez izini kaypak zeminde yürür Adam var harcıalem adam var kalburüstü Bir adam tanıyorum dikilmelidir büstü..bu şarkı Sedat Peker İsmail Türüt tarafından yazılmıştır..kendisini yakından tandigim için..bu adama bu yapılmazdi. eyyyy süslü suleyman
        unutulmus
        artık güvenilirliğini yitirmeye başlıyor. başa sarmaya başladı gibi.
         maskoff
         adam artık yorulmuş. küskün ve mutsuz geldi bana.
          kafatamircisi
          Aaa ne demek yani 10. Bölümde final mi yaptı😃
           gossipdio
           Ciddiye alıp izleyen oldu mu gerçekten ya
            sedefartuny
            Gerçekten psikiyatrlığa soyunmuş. Herkes kendinden bir şey buldu. Bence de devamı gelmeyecek buraya kadardı. Ya iade et ya video çekmesini engelle tezi doğruymuş demek.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.