Seda Sayan'ın Yeni Atarı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cherry-cupcake
   Beyaz Tv'de Söylemezsem Olmaz programı yorumcularından Seren Serengil kanlı bıçaklı olduğu Gülben Ergen'in Seda Sayan programına davet edilmesi sonrası Seda Sayan'a verip veriştirmişti. Daha sonra da Seda Sayan bugün programda baya giderli bir açıklama yapmış. Seren Serengil yeni sabah programına başlayan Seda Sayan'a "İzlenmeyince konuk alıyor onu da izlenmeyen isimlerden seçiyor. Ablacım senin zamanın geçti. O platform topuklu ayakkabıların gibi modan geçti devrin kapandı. Hala çıkmış o platformlarla izlenmeye çalışıyor" demişti. Seda Sayan ise bugün esip gürlemiş😅 "Hastam mısın sen? Sen kimsin oğlum? Nerede yaşıyorsun neresi burası? Ben senin gibi neler gördüm. Ben 26-27 yıldır televizyonda neler gördüm. Senin gibi çok kolpacılar gördüm. Ben bu işin tam da göbeğinde büyümüş bir kadınım kolpacı. Bunları sen anca sessiz naif insanlara yaparsın. Sen kimsin ya kolpacı!" Yani bana göre aslında bu atar seren serengil'e değil ama herkes öyle yorumluyor. Sen kimsin oğlum dediğine göre bu kişi erkek. Sizce kimdir bu kişi?
   https://www.instagram.com/tv/CTo7xfJKJft/
   video
    sairsel
    Bu kadının atarlanmadığı bir ben kaldım herhalde 😁
     mrlawyerkk
     Yine mi? Bence Erol Köse atarından çok ekmek yediği için bu sefer de yeni program için buradan ilerleyelim diye düşünmüş olabilir.
      sedefartuny
      Ben bu kadından korkuyorum. Şunları duyacağıma ölmeyi yeğlerim mesela. Çok fena bir durum.
       fairytale-
       Düşman edinilecek en son insan 😄
        peripedia
        Eski atarının hala daha taklitini yaparım. Şimdi sıra bunda hemen ezberlenmeli.
         silmarillion
         Oğluna söylüyor herhalde, özoğulcan:)
          gulfemkaya
          Seda Sayan sadece boyle gelene geçene sinirlenip salladığı bir seyler çekse veya programda her gün 5 dakika yer verse görün reytingleri
           gizemino
           Ya sen büyük bir kraliçesin ya idol asskkk
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.