21
17.7.2020
Seçimler Erken Başladı Tuttuğun Partiye Buradan Destek Ver
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   sevimsizz
   ben tuttuğum partiyi söyleyemem yoksa herkes bana küfür eder :) şu alttakilerden biri
    lellu
    Söylemem diyorsun niçin başlık açtın o halde 🤔
     noobzac
     Ayrılıkçı çürük ağaç partisi dışında her birine oy verebilirim. Mühim olan bu ülkenin çıkarına çalışmaktır. Aleyhtarlarımızın kirli planlarını kendi hayalleri olarak benimseyip hayasızca bu vatanın sağladığı imkânlar ile aleyhimize varlığını sürdüren bir parti nezdimde legal değildir.
      hysosiri
      Hiçbirinin yeterli olduğunu düşünmüyorum ama artık cahillik din sömürücülüğü aptal kandırmacalar yalanlar dolanlar para aklamalar kendine milyonlar alıp halkı rezil etmeler bi bitsin ya yeter
       detokssuyu
       Türkiye Cumhuriyeti'nde seçimler kapalı oy usulüne göre yapılır arkadaşım. Herkes oyunu kullanacağı partiyi paylaşsın sonra gelsin linçler, hakaretler. Ne gereği var? Bir tanecik oy hakkımız var zaten, futbol takımı tutar gibi olur mu bu iş? O çok konuştuğumuz Z kuşağı bu işi gerçekten holiganizm ile karıştırıyor işte. Oyumuzun değerli, kıymetli ve kamuya açık olmadığını öğrenmemiz ve öğretmemiz lazım.
        volkanates01
        SONUNA KADAR AKP SONUNA KADAR AK PARTIİİİ
         cinayetvaraga
         Lüzumsuz, ergence açılmış bir başlık.
          noobzac
          Anket firmaları en lüzumsuz holigan ergenler o zaman, vay be :). İşbu hususta fikir beyan etmek veyahut etmemek kişilerin en tabii hakkıdır.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.