Seçimler Erken Başladı Tuttuğun Partiye Buradan Destek Ver
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   lellu
   Söylemem diyorsun niçin başlık açtın o halde 🤔
    noobzac
    Ayrılıkçı çürük ağaç partisi dışında her birine oy verebilirim. Mühim olan bu ülkenin çıkarına çalışmaktır. Aleyhtarlarımızın kirli planlarını kendi hayalleri olarak benimseyip hayasızca bu vatanın sağladığı imkânlar ile aleyhimize varlığını sürdüren bir parti nezdimde legal değildir.
     hysosiri
     Hiçbirinin yeterli olduğunu düşünmüyorum ama artık cahillik din sömürücülüğü aptal kandırmacalar yalanlar dolanlar para aklamalar kendine milyonlar alıp halkı rezil etmeler bi bitsin ya yeter
      detokssuyu
      Türkiye Cumhuriyeti'nde seçimler kapalı oy usulüne göre yapılır arkadaşım. Herkes oyunu kullanacağı partiyi paylaşsın sonra gelsin linçler, hakaretler. Ne gereği var? Bir tanecik oy hakkımız var zaten, futbol takımı tutar gibi olur mu bu iş? O çok konuştuğumuz Z kuşağı bu işi gerçekten holiganizm ile karıştırıyor işte. Oyumuzun değerli, kıymetli ve kamuya açık olmadığını öğrenmemiz ve öğretmemiz lazım.
       volkanates01
       SONUNA KADAR AKP SONUNA KADAR AK PARTIİİİ
        cinayetvaraga
        Lüzumsuz, ergence açılmış bir başlık.
         noobzac
         Anket firmaları en lüzumsuz holigan ergenler o zaman, vay be :). İşbu hususta fikir beyan etmek veyahut etmemek kişilerin en tabii hakkıdır.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.