Sayısalcı Sözelci Kavgasına Dair Söyleyecek İki Çift Lafım Var!
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   zyzy
   dışarıda da sosyal medyada da görmüşsünüzdür. yok şunu sözelciler anlamaz, yok biz sayısalcılar şöyle zekiyiz, elinizdeki telefonu bile mühendisler yaptı vs vs peki daha mı iyi oldu? sayısalcılık silahları, doğayı kirleten araçları buldu, sosyal medyayı, bankacılık sistemini buldu. tüm samimiyet ortamı kayboldu. dünyayı sözelciler yönetse emin olun şiirler okuyup dertsiz tasasız takılırdık. sözelci bir dünya mümkün yaşasın sözelcilik!
    sevgisevgi
    Sayısalcı: Lanet olası atom beyinli Pisagor bağıntılı manyak! Sözelci: Yazım bozukluğu ruhlu garip yaratık! Ben: Allah'ın salağı yha
     benita
     Eşit ağırlıkçıların canı yok mu? 🥺
      pillowtalk
      Sanki eğitim sistemi yeteneklere göre yönlendirme yapıyormuş gibi bu tartışmaya girenlerin kafasını anlamak zor hatta imkansıza yakın bir zorluk. Sadece hangisini seçmek istersin diye soruyorlar. Birini seçiyorsun. Sözelciler genellikle matematik fobisi olanların yöneldiği bir alan oluyor. Yani aslında matematiği yapamadıklarından değil mevcut eğitim sisteminin matematik korkusunu tetikleyen bir sistem olmasından kaynaklı. Sayısal seçenler de edebiyat, tarih ve coğrafya ezberinden kaçmak isteyenler. Sonuç olarak herkes bir şeylerden kaçmak istediği için seçiyor bu alanları. Eğitimi de seçtikleri alana göre aldıklarından bir konuda eksik kalıyorlar. Tartışması tamamen mantıksız bir konu.
       silver-lininng
       eşit ağırlık en iyisi ya
        zeynebio
        Eşit ağırlıkçıların suçu ne onları da hiç adamdan saymıyorlar. Fen yapamadığınız için sayısal seçmediniz ezikler diyip dalga geçerlerdi. Yoo biz edebiyat seviyoruz coğrafya tarih seviyoruz ne biliyorsun sen. Hak verdim bu başlığa ne çektik ya.
         amakafamiznasiguzel
         her türlü sayısalı savunurum en ufak dahi düşünmedim lan haklı mı acaba diye :) yaşasın sayısalcılık 💃
          nobody1
          Arkadaşım neazdın sen, sözelciler tarafındanmısın, sayısalcılardan mı...? 🤔🤔😐
           doraa___
           Sayısalcılar konuşma engellisiymiş gibi davranmayalım yahu.
            zeyzeynep_
            ben dilciyim bana karismayin:)
             okinawabelediyesi
             Döğüşmen, sevişin
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.