Satanist Gencin "Aldatılsaydınız Ne Yapardınız?" Sorusuna Verdiği Beyin Yakan Yanıtı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cherry-cupcake
   en başta söyledikleri biraz iyi gidiyordu sanki. şeytan ilk aldatılandır dediği yerde bir düşündüm fakat daha sonra söyledikleri gerçekten allaha yakın bana uzak olun arkadaşlar😅 makarna muhabbeti ayrı olay ya sjsjsjs spagetti canavarını gerçek mi sanıyorlar napıyorlar.
   https://twitter.com/Goryotevic/status/1415213319288459267
   https://twitter.com/Goryotevic/status/1415213319288459267
    patronicee
    Şeytan aldatılmamış, aldatmıştır. İftiranın haram olduğunu söyleyen Allah'a iftira attı demek taptıkları Şeytan'ın vehametini gösterir. Yazık.
     eo110
     İzlerken spagettiyi dudaklarım arasında ileri geri oynatım. Adamın tanrısını madara ettik durduk yere
      lutfen-ama
      Kafalarının güzelliğini bir kenara bırakırsam çok naif konuşuyor, mesela hiç kürtaj yapeyyoz, vadan haini falan demiyor. Ülkede normal olan yokmuş ama cidden ya ahaha çocuk zebaniyim dedi zebani, diğeri de makarna canavarına tapıyormuş ama kendisini aldatan ve sonra kendisinin aldattığı kızı makarna yemeye götürecekmiş ne yapacak makarna, boğazında mı kalacak?? 😂😂
       mrsnl33
       Muhabir çocuğa da şeytani musallat ettiler yazık😂😂😂
        asit
        satanist ve buna benzer oluşumlara inanan bi ev arkadaşım vardı.Okul bittikten hemen sonra askere gitti. Bir hafta sonra falan da 'Allah'ıma hamd olsun milletim var olsun' diye haykırırken video atmıştı. Bunların götü sıkışmamış hiç :D Ama şu makarna canavarı lejyonuna ben de katılmak istiyorum. Biber salçalı şöyle soslu sarımsaklı yoğurtlu höpürdetelim. Ne güzel olur.
         eski_bi_tanidik
         Bi de siyah siyah giyinmisler ya 😂 Kafalar güzel
          ideal
          Bir ateist, (Allah, insanların Cennete veya Cehenneme gideceğini biliyorsa, onları imtihan etmesi gereksizdir. İmtihan bilinmeyen bir şeyi meydana çıkarmak için yapılır. İmtihana ne gerek var?) dedi. Benim aklıma da takıldı.
           bruh-moment
           Troll yaptıkları çok belli
            tsukyomi
            Şeytanın ilk aldatılan olduğu doğru da, ulu Ramen sana boynuz hediye edene çok da bir şey yapmaz be dost. Hayır denedim yani, spagetti hafif boğazına takıldı ama herifte gider borusu gibi gırtlak olunca komple gitti. Sonra kendi tükürüğümde boğuldum rezil oldum falan. O günden beri aramız limoni o Uçan Spagetti Canavarı'yla..
             catherine-earnshaw
             Arkadaşlar bizim ekolden. Ankara cadılar konseyi başkanı olarak onları kutsuyorum.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.