Satanist Gencin "Aldatılsaydınız Ne Yapardınız?" Sorusuna Verdiği Beyin Yakan Yanıtı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cherry-cupcake
   en başta söyledikleri biraz iyi gidiyordu sanki. şeytan ilk aldatılandır dediği yerde bir düşündüm fakat daha sonra söyledikleri gerçekten allaha yakın bana uzak olun arkadaşlar😅 makarna muhabbeti ayrı olay ya sjsjsjs spagetti canavarını gerçek mi sanıyorlar napıyorlar.
   https://twitter.com/Goryotevic/status/1415213319288459267
   https://twitter.com/Goryotevic/status/1415213319288459267
    lutfen-ama
    Kafalarının güzelliğini bir kenara bırakırsam çok naif konuşuyor, mesela hiç kürtaj yapeyyoz, vadan haini falan demiyor. Ülkede normal olan yokmuş ama cidden ya ahaha çocuk zebaniyim dedi zebani, diğeri de makarna canavarına tapıyormuş ama kendisini aldatan ve sonra kendisinin aldattığı kızı makarna yemeye götürecekmiş ne yapacak makarna, boğazında mı kalacak?? 😂😂
     patronicee
     Şeytan aldatılmamış, aldatmıştır. İftiranın haram olduğunu söyleyen Allah'a iftira attı demek taptıkları Şeytan'ın vehametini gösterir. Yazık.
      eo110
      İzlerken spagettiyi dudaklarım arasında ileri geri oynatım. Adamın tanrısını madara ettik durduk yere
       tsukyomi
       Şeytanın ilk aldatılan olduğu doğru da, ulu Ramen sana boynuz hediye edene çok da bir şey yapmaz be dost. Hayır denedim yani, spagetti hafif boğazına takıldı ama herifte gider borusu gibi gırtlak olunca komple gitti. Sonra kendi tükürüğümde boğuldum rezil oldum falan. O günden beri aramız limoni o Uçan Spagetti Canavarı'yla..
        yabadabadu
        bu şey değil mi ya kafatamircisi? :d
         mrsnl33
         Muhabir çocuğa da şeytani musallat ettiler yazık😂😂😂
          eski_bi_tanidik
          Bi de siyah siyah giyinmisler ya 😂 Kafalar güzel
           alektamovikmovik
           insanların gözünün önünde olanları irdelemek yerine bişeylere hala inanmaya çalışmaları çok komik geliyor bana, sonra da zeki olduklarını iddia ediyorlar...
            asit
            satanist ve buna benzer oluşumlara inanan bi ev arkadaşım vardı.Okul bittikten hemen sonra askere gitti. Bir hafta sonra falan da 'Allah'ıma hamd olsun milletim var olsun' diye haykırırken video atmıştı. Bunların götü sıkışmamış hiç :D Ama şu makarna canavarı lejyonuna ben de katılmak istiyorum. Biber salçalı şöyle soslu sarımsaklı yoğurtlu höpürdetelim. Ne güzel olur.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.