Şaşırtın Bizi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cinayetvaraga
   Şimdi günlerdir makara kukara eğleniyoruz ama çok ciddiyetsiz oldu burası. biraz da farklı şeylersen konuşalım. az çok kişiler birbirini tanıyor burada. kiminin hakkında çok kiminin hakkında az bilgi sahibiyiz. Hadi bize hakkınızda bilmiyor olabileceğimiz, ilginç şeyler söyleyin de onlar üzerine konuşalım.
    utumasasiilekayanadam
    Çok güzel Nihat Doğan taklidi yapıyorum. O kadar iyi yapıyorum ki şivem bile değişiyor mk. Bu uğraşarak değil doğuştan gelen bir yetenek. Millete ne yetenekler gelir bana gelene bak mk.
     fuckerfukara
     Bütün rubik küp türlerini çözebilirim 3*3 ü 11 sn de çözüyorum 2009 yılında tr rekoru kırmıştım Günde 10 saat harcıyordum 82 algoritma ezberlemiştim
      monaiman
      Çocukken abim bisikletimi kırınca birdaha bana bisiklet almadılar. Ben bisiklet sürmesini bilmiyorum oyüzden.
       vsjvsjvsjv000
       Söylemeye utanıyorum.☺️ biberon ve emzikler aşırı hoşuma gidiyor. Azıcık kendimi tutamayan birisi olsam kendime biberon alırım ve kullanırım. Oral dönemimi sağlıklı tamamlayamamışım sanırım.
        gregory_
        Geçenlerde birisine kötü parladım, " bir daha asla karşına çıkmayacağım hoşçakal" dedi. Ben çok özledim ama O'nu.
         eefenizz_
         Okulu bıraktım fjfnf
          tsukyomi
          Bulgarcam İngilizcemden, hatta Rusçamdan bile daha zayıf. Razgradlıyım ben. Ana-baba komple Bulgaristan mahsulü. Sürekli Bulgarca şarkılar çalınan ve kısmen Bulgarca konuşulan bir evde büyüdüm. Bir ayağım hala orada. Şu anki evimde Bulgaristan bayrağı mevcut ve hala Bulgarca şarkılar çalıyor. Ben anadilini diğer tüm dillerden daha az bilen bir davarım. Teşekkürler.
           benita
           Hayatıma dair ne kadar detay paylaşırsam o kadar çabuk bozulduğu için en önemli gelişmeyi kimseyle, iki yakın dostumla bile paylaşmadım. 1 ay falan geçmesini bekleyeceğim paylaşmak için
            me_out_bye
            🤔 Ne diyelim ? Rastgele bilgi; 4 yıllık liseyi ailem yüzünden (3 ü ailem. 1i sadece okul yönetimi yaptı) 4 farklı okula gitmiş oldum. Sonuncusu okul yönetimi yaptı. Bir lise içinde bir kısımdık. Daha sonra semte koca bir yeni lise yapıldı biz oraya aktarıldık ve eski sınıfımızın olduğu okul anadolu lisesi olarak devam etti.
             alper_
             İki adım var Alper Yusuf Tonguç akademide moderatörüm.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.