Şarkıcı Ebru Yaşar'ın "Eşinden Harçlık Almak Her Kadını Mutlu Eder" Söylemine Ne Diosunuz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   patilik
   Bir röportajında para değerlendirmekten anlamadığı için tüm kazancını eşine verdiğini ve ondan harçlık aldığını söylemiş. Tabii bu durumun onu mutlu ettiğini hatta her kadını mutlu edeceğini söylemiş... Kendi paranı bir başkasına verip daha sonra ondan harçlık alıyormuş hissiyle tatmin olmak nasıl bir kafadır yahu? Kendi ayakları üzerinde durup parasını kazanan bir kadının böyle "kocacım" triplerine girmesi sizce neden?
    imailahorsilah
    Toplumdaki erkekler bunun gibiler yüzünden böyle, kendini bu kadar pasifize etmek ne demektir anlayamıyorum. Kadının evliliğinden öncesine dayanan bir sanat hayatı var, neden her konuda kendinizi bu kadar doyurulmaya, acınmaya muhtaç görüyorsunuz? Pess
     nobody1
     Ya bence harçlık kelimesi bile yanlış. Ne demek harçlik almak ya...? Eve getiren bütün paralar zaten bütün ailenin değil mi? Birlikte değerlendirmeli o paralar... Evlenen kadınlar çocuk değil ya... Harçlık almakmış...
      heygidigocadunya00
      Pis fakir param bitti demiyor da eşinden harçlık almak her kadını mutlu eder diye güzelleme yapıyor 😝😃
       baymayanbayan
       Abartilacak birsey degil ki benim babamda parayi anneme verir annemde babama harclik verir
        real.n.
        Harçlık mı? Ne yani baban/annen mi o senin ki sana harçlık veriyor? Kendini küçük düşürmüşsün şarkılarını dinlemicem. (zaten dinlemiyodum ama atarrr)
         lusnika
         Keriz silkeleme mis gibi. Bedavadan para işte zararı yok. :D
          sisibisoshi
          Ebru Yaşar'ın London Institute of Economics and Human Sciences'tayken yaptığı master çalışmasına (Women And Their Economic Behavior) dayandırdığı bu hipotezi, o dönem İngiliz Akademisi Ödülleri (Awards of the British Academy) tarafından en başarılı akademik tez olarak kabul edilmiştir. Siz de burada anca dalga geçin.
           roxannee-
           Mutluluktan ne anladığını çok merak ettim. Bir de kendi paralar olduğu için böyle konuşmaların içinin boş bomboş olduğunu düşünüyorum.
            zeynebio
            ee sanki çoğumuzun annesi bu durumda değil mi ? Mutlu ediyor ya da etmiyor ama eve erkek para getiriyorsa gerçekler bunlar.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.