35
9.9.2020
Sarhoşken Atılabilecek En Utandırıcı Mesajlar
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   ozlmli
   Az önce bir başlığa gelen yorumda gördüm, aklıma gelmemişti hiç. "Telefonunu arkadaşına ver ve ayılana kadar sakın alma" Aslında o kadar haklı bir durum ki. Bunu çok yaptım ve sabahına yapmamalıydın be kızım dedim. Sizce nedir utandırıcı mesajlar?
    -_-merve-_-
    Buradan birisi içmiş sarhoş olmuş bana yazmıştı ben şok tabi okuyorum anlamadım ilk başta ne oluyor mk kafasındayım.Sonra özür dilemişti. Yazdığı şey=Mervelerr köti kötti mervelerrrr zaliiiiğğğğğğğm zaliğğğğğm yazmıştı buradan saygılar ona.
     buse01
     Şşşt yavru alim mi seni bana geçeriz ya sıkıntı yok ishssisjsjs en kibarini yazim bari sisjksjs
      me_out_bye
      Sarhoş olmam. Olanlarıda sevmem. -- Kontrolsüz davrananları sevmem yani. Komik bir şey değil. Bir çeşit eziklik bana göre. Rezillik. O duruma kendimi sokmam. Olanında yanında tadım kaçar. Gülmektense rahatsız olurum. İfadesiz baktığımı görebilirsin sana. Düz bir suratla böyle. Hele 'saçmalık' oranını arttırırsa çok sarhoşsa. Çalıştığım yerde sıksık sarhoş pislik erkeklerle muhatap olma pozisyonu çıkıyor ondan dolayı bir boost'lamada olabilir. Nefret ediyorum. Direkt rahatsız olurum. İrite olmak. Bir tadın kaçması. Iyy şuna bak gibi. Üstelik sarhoş olan kişi ünili eğlenen bir genç yerine o bir nebze hadi birazcık mazur görebilirim bir çeşit komik sevimli davranabilir BELKİiii.. Ama keko maganda ise direkt tiskinme. Dünyanın EN İĞRENÇ manzarası o olabilir. Her türlü saygısızlığı ve şaklabanlığı yapabilir sana. Ben de bunu hiç sevmem. 🙅🏻‍♂️. -- Çok küçükken bir Levent Kırca'nın rolüne gülerdik 😄😊. Bir o var daha da sonra gülmedim pek hiçbir sarhoşa. Benim eğlence anlayaşım çok farklı. Böyle işlerle alakası yok. 🤔🤷🏻‍♂️. Zekam ile olur sanırım. Espriler komiklikler ya da bedenim ile reflekslerinle falan spor oyunda skor derece yapma vs. Öyle şeylerle eğlenirim. Hepsinde kontrol şart. Diğerleri şaklabanlıktır benim için. 🙅🏻‍♂️ Ben de böyleyim ne yapayım. 🤷🏻‍♂️ Herkes beğendiği tribüne geçsin. 🤨👉🏻 -- Ayrıca bunu eğlenceli bir şeymiş gibi lanse edip g3nçleri bu ezikliğe bağımlılığa yönlendirmek özendirmekte kötü bir davranış b3nce. İnsani açıdan. Sigara ve alkol kullanımı özentiliğinin 13 12li yaşlara indiğini artık anımsarsak.... 😒 12 yaşında ? Sigaran var mı abi diyor velet bana yoldan geçerken? Hadi bira içelim kank diyor arkadaşlarıyla içecekmiş ? ??? .... Kötu yani.. Lan bakkal çakkaldan top alıp maç yapsanıza. Paten kayın bişe yap. Ne içmesi ? Sigaran var mı sısısı sigarası ? .... Çocuksun sen. Benim çocuğum böyle olsun istemem. Bayağı kötü.. Az buz değil bayağı bayağı kötü bir durum.
       rocknrollbabe
       Sağlam içenler ve sarhoş olmayanlar +1
        tarcinkokankaranfiller
        Şiişşşt tantuni ayran ben sana hayran be yavrruuuuu! eğer bunu yazarsam sanırım kendimi döverim
         zimbo
         Önce ''4 mü 5 mi'' diye sorarım Sonra ondan eğer şöyle bir mesaj gelirse; '' Ne alaka be ne 4 ü ne 5 i kafan mı güzel!'' derse eğer Cevabım aynen şu olur: Hayır yani önümüzdeki ayın 4'ünde mi yoksa 5'inde mi yemeğe çıkarayım seni?'' der golü atarım!
          kedilerkadarinsanolamadiniz
          "Allah belanı versin seni çok seviyoruuuğğğmmm" sonra da o kafayla bile napıyorum ben ya diyebilip herkesten sil yapacakken sadece kendinden silmek.....
           plazacalisani
           Utandırıcı değil ama bir keresinde arkadaşım çok sarhoş olarak eve döndüğümüz bir gece benim kafam çok güzel yarın işe gelemem diyerek patronuna mesaj atmıştı :D
            rarero
            Sokrates'in Savunması isimli eserden alıntı yapıp atmak. Soru işareti ile geri dönüş almıştım. Anlamadı salak.
             zodyakli
             Seni hala seviyorum.... Oooo nooo.
              zeynebio
              Ben içmem bu sebeple sarhoş da olmam kendimi utandırılacak bir konuma da sokmam.
               roxannee-
               Sarhoşken mesaj değil de en utandırıcı eylemleri sıralayabilirim ama yapmayacağım.
                kedisesii
                'telefonum nerede ?'
                 korayyalcin
                 1 - 2 mesaj atıp devamını yazamadan sızmak :) Akıl ile hareket edilmeyen dakkalar.
                  bidakkasimdi
                  "Alo Mehmet usta, 40 lahmacun abi. Evet abi, 40"
                   benita
                   ‘Ben sarhoş değilim’
                    ladydisko
                    mesaj değilde eylemler daha beter.
                    /
                    0

                    Tarihe Göre

                    İçerik bulunamadı.