Sapyoseksüel Olmak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   raselika
   Sayoseksüel biriyim ama bunu söylemekten korkar hale geldim. Popüler olduğunu düşünüp sırf bu yüzden böyle olduğumu düşünüyorlar ama öyle değil. Yani kime nasıl anlatacaksın ki. Neyse kendim bileyim yeter. Böyle olanlar var mı aranızda ?
    sardunya
    içinde seks geçiyor diye bazı tek hücreliler tarafından yanlış anlaşılan olgu. sapyoseksüel miyim tam olarak bilmiyorum fakat bilgili birinin cazibesinden etkilenmemek ise çok zor.
     sedefartuny
     Ben de yaklaşık bir yıldır sapyoseksüel olduğumu düşünüyorum. Partnerimin kaşından gözünden daha çok bilgi birikimi, gustosu, zekası etkiliyor beni. Zeki adamlarla birlikte olmak konfor alanı yaratıyor. Daha çok güven veriyor, daha çok sorumluluk alıyor ve daha realist oluyorlar çünkü.
      noobzac
      Vay IQ.
       ahmetsakar
       sapyoseksüel olan herkesin yalancı olduğunu düşünenler kalbi kıpkırmızı yapıyooor!
        johnnybravo
        Ben de IQ'su düşük bir insanla vakit geçiremiyorum tabi ama Allah aşkına ruhlar aleminde de yaşamıyoruz. Belli bir güzellik limiti olmalı. Bazı Sapyoseksüeller de sadece laf olsun diye, gerçekten olanları tenzih ediyorum tabi.
         nediobuoc
         Sapyoseksüellik bizim toplumda 'armudun sapı üzümün çöpü kimseyi beğenmiyor' diye tarif edildiği için yaygınlaşması biraz zor ama keşke öyle olsa ve aptalların nesli tükense asdg
          etipufyaren
          Sapyoseksüel olup beyni olmayan kişi
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.