Sapyoseksüel Olmak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   raselika
   Sayoseksüel biriyim ama bunu söylemekten korkar hale geldim. Popüler olduğunu düşünüp sırf bu yüzden böyle olduğumu düşünüyorlar ama öyle değil. Yani kime nasıl anlatacaksın ki. Neyse kendim bileyim yeter. Böyle olanlar var mı aranızda ?
    ahmetsakar
    sapyoseksüel olan herkesin yalancı olduğunu düşünenler kalbi kıpkırmızı yapıyooor!
     sardunya
     içinde seks geçiyor diye bazı tek hücreliler tarafından yanlış anlaşılan olgu. sapyoseksüel miyim tam olarak bilmiyorum fakat bilgili birinin cazibesinden etkilenmemek ise çok zor.
      noobzac
      Vay IQ.
       etipufyaren
       Sapyoseksüel olup beyni olmayan kişi
        nediobuoc
        Sapyoseksüellik bizim toplumda 'armudun sapı üzümün çöpü kimseyi beğenmiyor' diye tarif edildiği için yaygınlaşması biraz zor ama keşke öyle olsa ve aptalların nesli tükense asdg
         johnnybravo
         Ben de IQ'su düşük bir insanla vakit geçiremiyorum tabi ama Allah aşkına ruhlar aleminde de yaşamıyoruz. Belli bir güzellik limiti olmalı. Bazı Sapyoseksüeller de sadece laf olsun diye, gerçekten olanları tenzih ediyorum tabi.
          sedefartuny
          Ben de yaklaşık bir yıldır sapyoseksüel olduğumu düşünüyorum. Partnerimin kaşından gözünden daha çok bilgi birikimi, gustosu, zekası etkiliyor beni. Zeki adamlarla birlikte olmak konfor alanı yaratıyor. Daha çok güven veriyor, daha çok sorumluluk alıyor ve daha realist oluyorlar çünkü.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.