Şanssızlıkta Zirve Yaptığınızı Düşündüğünüz Anlar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   raselika
   Allah kahretmesin dediğim çok sağlam bir an var. Kötüyüm o aralar. Böyle depresyon modundayım biraz. Dışarıda inanılmaz bir yağmur var ama kıyamet kopuyor yani hava öyle kötü. Normalde öyle havaları sevmeyen biri olarak inanılmaz hoşuma gitti o hava durumu. Dedim ki hava sıcaklığı da çok düşük değil. Dışarı çıkıp ıslanayım şöyle iyice. Biraz rahatlamış olurum. İncecik giyindim. Amacım sudan çıkmış balığa dönmek. Dışarı çıktım. Bina kapısından dışarı adım atar atmaz yağmur kesildi. Dedim ki şaka herhalde ben anlamıyorum ıslandığımı. Gerçekten sıfır şaka yağmur durmuş. Dedim ki birazdan tekrar başlar ya sıkma canını. 20 dakika yürüdüm dışarıda baktım yağacağı yok dedim en iyisi döneyim eve yani ne yapayım benim de şansım bu kadar. Eve girdim. Sigara içmek için balkona çıktım. Yağmur yağmaya başladı. O kadar sinirim bozuldu ki sanırım bi 10 dakika falan kahkahalarla güldüm yani. Böyle bir şanssızlık çöle düşmüş kutup ayısından hallice ya.
    caresizcare
    Diş ağrısı için hastaneye gidicem beni almaya gelen eşim ufak bir kaza atlattı gelemedi Taksi çağırdık adam gelmeyeceğini söyledi çok ta fazla seçeneğimiz yok taksi konusunda Eşimin arkadaşı beni alacaktı adam yolda batmış En iyisi minübüs dedim çıktım caddeye kimse durmadı buz tutunca eve geri döndüm 😡
     amakafamiznasiguzeel
     sudan çıkmış balığa dönmek herhangi bir nedenle ne yapacağını bilememek, çok şaşırmak ya da hemen uyum sağlayamamak. ------ Amacın cidden bu muydu?
      vurz
      Gecen benim bi arkadasin basina gelmisti bu
       vsjvsjvsjv000
       Bunu nasıl başarıyorum bilmiyorum ama o gün giymeyi planladığım kıyafetim üst üste katlı olan dolabimda hep en altta oluyor, onu alırken bütün kıyafetlerimi dağıtıyorum. Bir kere de üstte dur be, ya tamam ortalarda katlı olmana da razıyım da neden en alt.
        cinayetvaraga
        ne zaman açık renk gömlek giysem, yağlı yemek yiyesim gelir. ve ne zaman o yağlı yemegi yesem üstüme yağ sıçrar. şaşmaz hiç.
         asit
         pazar günü yıkayıp, kuruması için balkona astığım gömleğin üzerinde pazartesi sabahı bir karış kurumuş güvercin boku gördüğüm an mesela...
          ceviz-agaci
          Ya ben normalde iş ararken 1 ay beklerim en fazla. Bu pandemi de 1 hafta içinde 3 işi reddetmek zorunda kaldım....
           patronicee
           Pikniğe gitmiştik o gün hiç sigara içmemiştim ve fırsatta yoktu, krize girmiştim resmen. Eşimi kaynanamı ve peşimden ayrılmayan çocukları atlatıp yarım saate yakın yol katettim. Kimseciklerin olmadığı biryerde aldım elime sigaramı koydum ağzıma elimi soktum cebime ve bilin bakalım yanımda ne yok?
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.