Sanki Başka Hiçbir Derdimiz Yokmuşçasına Gündemin Survivor Finali Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ozymandiase
   Gerçekten bu olay artık bitsin diyeceğim ama Acun'un programları sağ olsun hep gündem. Haber programları baya baya haber yapıyor. Adam eğlence açığını kapatan tek insan. Pandeminin yoğun olduğu karantina döneminde insanların izleyebileceği tek şey Survivor oldu mesela. Olaya bak. Sanki başka hiçbir derdimiz yok tek derdimiz Survivor.
    atayurt00
    Kesinlikle .Hele ki o tweetlere bir göz gezdiriyorum facia
     hickurusu
     Acun Medya da çalışma ihtimaliniz olsa, herkes Survivor cu olurdu kesin. Bok atmanın anlamı yok. Adam başarılı ki şu an burada bu başlık açılıyor ve yorumlar yapılıyor. Üstelik yaptığı işlerde adeta kalite kokuyor. Zzevklerinize uymayabilir o ayrı mesele...
      matruskaa
      Işte ülkeyi özetleyen durum... izlemek mesele değil bunu dert edinmek meseledir. Şampiyon bilmemne izle geç bari. Nedir bunu devlet meselesi yapmak. Her şey için geçerli gerçi.
       zeynebio
       Ee 5-6 aydır aileden biri oldular resmen. Ben Cemalcancıyım. Hadi bakalım.
        tc-atilla-bayimli
        çok ilginç 74 yaşındaki annem survivor hastası bugün sabah karaköye gidelim galataporta gidelim dedi zor ikna ettim vazgeçmesi için
         rarero
         İnsanlar artık o kadar bunaldı ki sürekli değişen gündemden ve eğlence programlarının saçmalığından. Survivor en azından düzenli devam eden ve herhangi bir ayrıştırmacı tavrı olmayan bir program. Bu açıdan işini en iyi şekilde yapan bir program olduğunu düşünüyorum.
          enemyplayer
          Boşuna demiyorlar televizyon toplumun afyonu diye....
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.