69
6.7.2020
Saniyelik Salaklıklar
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   ozymandiase
   Hiç unutmam kendi paramla aldığım htc markalı telefonum 2-3 saniye gibi bir sürede çalınmıştı. Bir gün şehir merkezinde yürüyorum. Mekandan kalkmışız çocuklarla. Telefonu doğal olarak cebime koydum kalkarken. Akşam vakti saat 9 civarı. Kocaman kaldırımda elini yüzünü atkıyla kapamış bir kadın çarptı. Arkasından saydırıyorum tabi. 1 dakika geçti geçmedi telefona bi dokundum telefon yok. Koştum geriye. Ama çok geç kadın kaybolmuş ortalıktan. Arkadaşlar çaldırıyor falan. Telefon kapanınca anladım çalındığını. Saniyelik salaklıkla mis gibi telefonu çaldırdım yani.
    djsinemovic
    Tramvayday durağındayım bir yerden dönüyorum. Turist bir abimiz geldi muhasır medeniyetler seviyesindeki bir insan olduğumu sıfatımdan anlamış olacak ki yanıma yanaşıp ''How can i go to Taksim'' dedi. Dedim gel ben de o tarafa gidiyorum beraber bindik tramvaya bununla. Yolda da muhabbet ediyoruz işte bende de şöyle bir problem var aynı anda iki dil konuşamam. Mesela benimle 10 dk ingilizce konuş 10/10 konuşurum ama mesela bi türkçe bi ingilizce geçiş yapmaya kalkınca hebele hübele oluyorum. Neyse benim ineceğim durak yaklaştı buna işte ben iniyorum sen de kabataşta in fünikülere bin taksimden çıkarsın dicem. Kabataş diceğime tramvayın ortasında bağıra bağıra KEBITAJJ diye bi ses çıkardım (cabataj gibi düşünün :d) Tabi tramvayda bi saattir advanced ingilizcemle şekil şukul yapan benim karizma yerlerde. Arkadaki liseliler kıkır kıkır.. Usulca ''bye cnm take care mucks'' deyip başım önde tramvaydan inmiştim.....
     burakb_
     Her türlü olasılığı genelde kafamda düşündüğüm için buna benzer bir şey yaşamadım. Gece o saatte birince çarpınca bakarım yani ben cebime. Daha ekstrem şeyleri de hesap ediyorum paranoyak seviyesinde olmasa da.
      jeouge
      Bir kere dışarı çıkmadan önce 2 saat boyunca evin anahtarını aramıştım. En sonunda yorgunluktan bayılmak üzereyken elimde olduğunu fark ettim. Gideceğim yere geç kalmama mı yanayım, salaklığıma mı bilememiştim. (
       redblack
       Salaklik sayilir mi bilmem, daha çok gaf oldu benim ki kondom alan kadın cikarken kolay gelsin dedi ben de boş bulundum sagolun size de dedim🤦
        kasimseren
        Telefonu elinde tutamayıp yüzüme düşürmem
         busradabag
         hapşırırıken kafamı bi yerlere vurmak
          kasimseren
          İyiyim sen nasılsınız
           buse01
           Zil çalmıştı bir ara ben de kimo diyeceğime alo demiştim
            pumpkinpie
            Kabuğunu soyduğun şeyi çöpe atıp çöpünü tabağa koymak
             benita
             Yemek teslim ettikten sonra ‘afiyet olsun’ diyen kuryeye, ‘size de’ demem
              lutfen-ama
              Stajdayken kapıyı içerden çalıp dışarı çıkmıştım. Çıktıktan sonra farkettim bir de Allah bilir neler dediler arkamdan şeflerim. Soramadım da.
               secilyurt
               hapşırdığımda çok yaşa diyenlere cevap olarak çok yaşa demek;))
                burakcr34
                Elimde ki telefonu aradığım doğrudur
                 secilyurt
                 telefonda yemek sipariş ettikten sonra telefondaki adama öptüm canım demiştimmm
                  lil_ery
                  Furkan ile kızları karıştırıp kızlara öpücük yollayıp sizi seviyorum canlar demem. Furkan a şaka olsun diye yapacaktım sıkıcıydı ders baya.
                   sebnemsertuna
                   Yolda yürürken arkadaşının değilde başkasının koluna girmek.
                    enemyplayer
                    Ben lisede hocama anne demiştim bir kere ya
                     the_afra
                     bir mağazada mankene çarpıp özür dilemiştim sonra yanımdaki arkadaşım o kim demişti bende sen değil miydin demiştim
                      lucifer666
                      pantolonumun genelde arka cebini kullanırım . kent kartımı ön cebe koymuşum , içinde de 120 tl vardı . ağlaya ağlaya aramıştım 10 dk .
                      /
                      0

                      Tarihe Göre

                      İçerik bulunamadı.