Sanırım Savaştayız... Kesme Şekere Kota Geldi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   killforyou
   yağ kuyruğu tüp kuyruğu görmedik ama epey bir şey gördük sanırım bizler de. varlık kuyruğunu gördük, yağ kotasını gördük. şimdi de kesme şekere kota gelmiş. 3 tane kesme şeker alıp marketten çıkamıyorsun. fiyatı zaten her gün artıyor. ilerde torunlarımıza anlatırız kesme şeker bile alamıyorduk diye. bu günleri unutmayın.
   https://twitter.com/ZlmBrv_alykm/status/1460521568426147845
   https://twitter.com/ZlmBrv_alykm/status/1460521568426147845
    patronicee
    Kesme şeker gibi daha niceleri var. Git bakalım A101 e dondurucu kutularından 6 tane alabiliyor musun? 5 taneye izin var, 6.yı alırsan vermiyorlar üstelik adet fiyatı 4 buçuk lira. Krizin fırsata çevrilmemesi adına alınan kararlar bunlar.
     asit
     Tüp kuyruğu yağ kuyruğu dönemi bundan iyiydi yine. Milletin cebinde parası vardı ama ürün azdı sadece. İnsanların haftalık pazarı eti sütü eksik olmuyordu sofrasından. Şimdi ?? Aslında bu hikaye de kuyruklu yalan. Bugünün kıtlığını açlığını haklı çıkarmak için uydurulmuş..
      cherry-cupcake
      kesme şeker bile artık tane tane alınıyor, yakında kimliğimizle girip alış veriş yapıcaz
       kalpci
       Güzel insanlar biriktirin ve onlardan kahvenize, çayınıza parmaklarını bandırmalarını rica edin. Böylece ağzınızın tadı bozulmaz.
        bozukklavye
        yeeenim bizim zamanda tüp kuyruğu, şeker kuyruğu, yağ kuyruğu vardı sdfdsf. bunu diyenler dayı ve teyzelerin zaten bir kutu alabilecek parası olduğundan bunu da görmezden gelirler
         sedefartuny
         Yağa da gelmiş. Harbiden bir şeyler oluyor ama ne oluyor bilemedik doğrusu.
          sihirbaz
          allahım nereye doğru gidiyoruz harbiden artık karneyle verecekler bize her şeyi
           gameofdio
           “Ne güzel işte israf yapılmıyor azla yetinmeyen çoğu bulamaz” tarzı bir konuşmayı ilk hangi dayı veya teyzenin yapacağını merak ediyorum.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.