Sandviç Yerken Utanacak Hale Gelmek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   garavel_usta
   Svetlana ile hastaneye gittik bugün. Tabii kahvaltı falan yapmadık hâliyle. Svetlana'nın aç olması gerekiyor kan falan verecekti çünkü. 'canım ben hastane kantininde kahvaltı yapsam olur mu çok acıktım' diye sordum. 'yapabilirsin garavel ben burada sıramı bekliyorum sen yap gel o zaman' dedi. Hemen yanından uzaklaşıp kantinin yolunu tuttum. Hastane kantininde oturmuş sandviç ve meyvesuyu ile kahvaltımı yapmaya çalışıyordum. Bir çocuğun bana baktığını fark ettim öylece beni izliyordu. İçim el vermedi onada meyve suyu, sandviç ve çikolata aldım. Verdim bir kenara oturup yemeye başladı. Tam o sırada annesi geldi. Bir çocuğa bakıp bir bana baktı. Gözleri yaşardı ağladı ağlayacak. 'Bunu sen mi aldın?' dedi. Bende 'evet' dedim. Kadın birden ellerini açtı ve bana ; 'Allah senin belanı versin. Aç karnına tahlil yaptıracaktık. Senin yüzünden yarın tekrar bu kadar yolu çekmek zorunda kalacağım' dedi. Ağzımın kenarından marul sarkık bir şekilde dumura uğramış ne olduğunu anlayamamıştım. Adeta beynimden vurulmuştum. Bir şey diyemeden kuyruğumu kıstırıp utanmış bir şekilde svetlana'nın yanına döndüm. Tahlil yapılacağını söylemeyen çocuklarla işim olmaz sizin de olmasın.
    tsukyomi
    Tahlil bitene kadar yanımda durmak yerine iki dakika açlığa dayanamayan erkeklerle işim olmaz, sizin de olmasın.
     absurdizm
     kaliteli kurgu 😂😂😂
      disi.ejderya
      Benimd3 olmaz bundan sonra gargavel hııh 😏
       merilolika
       bu hikaye bana tanıdık geldi yaa sarmadı beni 🤷‍♀️
        agac-ceviz
        Ne geliyorsa başına hep iyi yüreğin insan sevginden geliyor garavel talihsizim
         mrsnl33
         Senin suçun yok usta,çocuğun ağzı yok mu,niye söylemiyor kan aldiracaklarını?Hem annesi,sana cemkirecegine,niye çocuğu yalnız bırakıp gitmiş,onun hesabını versin😂😂😂
          vermehterii
          Niyee laaa amg😆hikayeyi okumadım özet geçin la diocanlar😂
           nickiharuto
           Çocuğun yediği sandviçe sevinirken, sevincim kursağımda kaldı bir süre sandviç yemem artık. Geçmiş olsun..
            sairsel
            üretim durdu mu artık? hikayeleri sağdan soldan araklıyorsun
             abdes_terligi
             olm ben de bi ara yürüyüşe çıkmıştım kurabiye yiyordum bir çocuk çok acıkmıştı bir tane kurabiye vermiştim sonra annesi gelip bana bağırmıştı neymiş efendim çocuğun metabolik bozukluğu varmış glutenli şeyler yememesi gerekiyormuş filan. Mala döndüm bir şey diyemedim de yenge çocuğuna göz kulak ol aq o kadar ciddi hastalığı varsa neden izin veriyorsun tanımadığı insandan yemek almasına??
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.