Sanatçılara 1000 Türk Lirası Pandemi Desteği Verilecek Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, müzisyen, yorumcu ve eser sahipleri ile müzik emekçilerine 1000 Türk Lirası destek verileceğini açıklamış. Türkiye salgınla mücadele etmeye başlayalı neredeyse bir yıl olmak üzere. Şimdi düşünülen müzik emekçileri bu süreçte nasıl yaşadı? Ödeme almak isteyen müzisyenler ise bir proje yapmak durumunda imiş. Toplanan projeler 30 Aralık'a kadar Bakanlığa iletilecek ve projede yer alan sanatçılara, müzisyenlere ödeme yapılacakmış. Proje dedikleri olay nasıl şekillenecek? İnsanlar nasıl bir araya gelip müzik yapacaklar? Anlayan beni aydınlatabilir mi? Gidip Demet Akalın'a falan destek vermesinler sonra.
    ladydisko
    garibandan zengine bütün sıkıntıyı fakir çeker zenginse dünyanın gerçeklerinden habersiz keyif sürer
     asit
     sanatçılar için değil de aynı uygulamayı m.vekilleri için yapsalar efsane olmaz mı ? destekledikleri ya da uygulamaya koydukları projeler, seçildiği il için yaptığı işler kadar maaş alsa ?
      676irmak
      Mal amk.
       mrlawyerkk
       Ülkenin her bir ferdine destek sağlandı çünkü çok değerli sanatçılarımız kaldı. Tamam müzik emekçilerine destek verilsin ama lütfen Demet Akalın gibi insanların. Geçinemiyorum feryatları dikkate alınmasın. Kızına üç bin liraya oyuncak aldığı başlık bu başlıktan çok uzakta değil. Bu ülkede çocuğuna hiç oyuncak alamamış anneler babalar var. Eşitlik değil adalet istiyoruz.
        meyvesebze
        Kürdan alcak paralari kalmadi Tabikide verilmeli...
         okadin
         Bazı televizyon programlarında göğüslerini gere gere "Ömür boyu çalışmasam hayatımı idame ettirecek birikimim var" diyen sanatçı bozuntularına değil bu işin emekçilerine verilmelidir. 1000 TL ile de sınırlı olmamalıdır.
          issizmadaaam
          Gariban açlıktan ölsün. İşiniz gücünüz şov ya
           ecemovskiii
           Verilsin, verilsin. Demet Akalın açlıktan ölmesin
            sedefartuny
            Abi sanatçı denildiğinde aklınıza gerçekten şu kadın mı geliyor? Bu ülkede bunlardan başka ses sanatçısı, yorumcu, müzisyen yok mu? Şayet devlet bunlara destek verecekse diyecek lafım yok. Bunların dışında kalan ve müzik sektöründe çalışan insanlar içinse çok çok geç atılmış bir adım.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.