6
23.12.2020
Sanaldan Atarlanan Dingilin Gerçek Hayatta Karşısına Çıkmak
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   hanmergen
   Başınıza böyle bir şey geldi mi bilmem. Ama ben böyle bir şeyi yaşadım. Anlatayım da muhabbet olsun. Uzunca bir yazı. Sırf pislik olsun diye de lâfı don lastiği gibi uzattım babasını satayım. Üşenmeyenler okusun. Yıl 2003 idi. Askerdeyim (lan gene yaşım ortaya çıktı ki askere 25 yaşında gitmiştim). İstanbul'da askerlik yapıyorum, asteğmen olarak... Çoğunuz bilmez, o zamanlar MIRC diye bir şey vardı. Şimdiki sosyal medya ortamları neyse, MIRC da o idi o zamanlar. Chat kanalları falan vardı. "SLM, ASL" falan diye mal mal takılırdık. O yıllarda çoğunuzun altına Ultra Prima bağlıyorlardı diye tahmin ediyorum. Bir chat ortamımız vardı. Dingilin biri dadandı chat odamıza. Lâvuk her gün gelip dümdüz gidiyor, kızlara falan yazılıyor. İbneyi uyarıyorum, sallamıyor. "Lan oğlum, bak bulurum seni!" falan diyorum, bu hiç oralı olmuyor. Bildiğini okuyor. Atarın giderin haddi hesabı yok. Ama nasıl var ya, sanaldan asıp kesiyor falan... "Lan beni nereden bulacaksın? İstanbul'da beni babayı bulursun! De hadi buldun, ananı ş'aparım senin!" falan diye iş koyuyor yavşak. Her neyse, ben bunun İstanbul'da olduğunu anlayınca hemen plan yapmaya başladım (Karadeniz kafası). Ben bir hatun nicki aldım. Chat kanalına girdim. Bu sazan, hemen atladı. Bununla birkaç gün yazıştık. Hatunum ya hani, ağırdan alıyorum. Derken, buluşalım falan yapmaya başladı. Sinemaya gideriz, takılırız falan diyor. Tamam dedim. "Nerede, ne zaman buluşalım?" diye sordum. "Pazar günü, Beyoğlu D&R'ın önünde saat 14:00'da buluşalım." dedi. Onu nasıl tanıyacağımı sordum, bir güzel tarif etti. Saçım şöyle, boyum böyle, ceketimin rengi şu zart zurt... Yanıma iki tane goril aldım, saat 14:00 gibi buluşma yerine gittim. Kimse yoktu. 10-15 dakika sonra oradan bir daha geçtim, bir de baktım ki tarife uygun eşkal orada dikiliyor. Yanına gittim. "Birader, sen falanca kızı bekliyorsun, he mi?" dedim. Bu afalladı. "Siz kimsiniz, tanışıyor muyuz?" falan diyor. "Tanışıyoruz biraderim. Her gün falanca chat odasında ana avrat sövdüğün herif var ya, oyum ben." dedim. O suratı görmeniz lâzımdı ama. Rengi mengi kaçtı bunun. Bu arada ben 190 boyunda bir boz ayı gibi bir herifim. Bunu bir ara sokağa çektim. Bu tir tir titriyor, özür dilemeye kalkınca benim frenler patladı. Buna bir giriştim ama yemin ediyorum insan olan böyle pataklanmaz. Az mı yersin, çok mu yersin hesabı... Bunun ağız, burun birbirine karıştı. Topuklar g*tüne vura vura kaçıyor. Bir daha da chat ortamlarında görmedim.
    ali-vercetti
    teşekkürler reis taktiğini açıkladığın için şimdi değerlerine rahatça sövebilirim😳🦍
     miller
     buna benzer bir olayı internet cafede counter strike oynarken arkadaşım yaşadı ama daha çocuğuz o zamanlar. küfürleşiyorlar bunlar biz de duyuyoruz. nerdesin lan burdayım lan falan bekle ananı mikicem seninle başladı olay. ertesi gün bizim ultra saf, küfür etmeyen ama deliren arkadaş onun olduğu cafeye gidip hırpalamış çocuğu. yani o eziyete değer mi bilmiyorum ama içten patlamalı sinirli tipler ekseriyetle sosyal ortamlarda ezik oluyor. çenesine vuruyor olabilir.
      me_out_bye
      Gerek yok. Şiddet bir şeyi çözmez durduk yere darptan başınıza iş alırsınız. Siz akılli insan olup m4lı kendinizden uzaklaştırmalı, çok fazla çıldırmadan o leş kişi ile diyalogu kesip gül hayatınıza devam etmelisiniz. Dövsende değişmez adam değilse. Seni kendi seviyesine çekiyor. Üstün olmalı ve s.etmelisiniz bk kırıntısını ve öylece kala kalmalı ortada. Kendiside şaşırmalı afallamalı vay be adama bak diye. Kendini mal hissetmeli. Efendiliğin güzel insanlığın ile ez onu. Bu daha çok faydalı 3 4 kere başına gelirse slk olan tarafın kendisi olduğunu karşının akıllı davranıp konuyu kapattiğini zorla görecektir. 🤝🏻. Milletin ağızı torba değil ki büzesin? Asla kabul etmem dersen? Bütün dünyayı dövmelisin.
       nickimdebileolmaz
       pussy guard
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.