Sanal Zorbalık
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   eliff04
   Bu kadın size ne yaptı yaa. Buradaki en melek kişi o. Kime neden emoji atıyorsun!? Ne derdin varsa açık açık yazarsın azcık cesaret kaldıysa
    cinayetvaraga
    Kesinlikle katıldığım bir konu. daha başından beri bunu söylüyoruz burada. bir tane lavuk 80 tane hesapla buraya gelip herkese diss atıyor, götü boklu bazı ergenler yine benzer şeyleri yapıp abuk subuk başlıklar açıyor kendi hesaplarından diss atıyor, emoji atıyor. troller trollük yapıp seçmece başlıklara giriyor. ve bu olaylar sevgili dionun hoşuna gidiyor. pislikten besleniyorlar. zaten bu yüzden meydan bu karakter yoksunlarina kaldı.
     mrsnl33
     Bunu yapan pislikleinde amacı belli zaten; Insanları yıldırıp buradan göndermek. Karşımıza çıkıp iki kelime edecek vasıfları da, cesaretleri de yok demek ki böyle şeylere başvuruyorlar. Bu konuda bi önlem alınması gerekiyor bence de. Yoksa kimde kalmayacak burda
      sairsel
      Ben artık yazacak birşey bulamıyorum!
       imailahorsilahh
       Direkt mesaj yoluyla taciz eden, üsteleyen, alenen niyetini belli eden ve bunu söylemekten çekinecek utanma hissiyatına sahip olmayan, ya da başta uslu-edepli insan gibi konuşup sonradan cozutan, yüz bulamadı diye de hakaretler savuran sapıklar daha can sıkıcı. Ne ifşalar var da tutuyorum şimdilik... Kadın olarak cinsel herhangi bir konuda (ki bu gayet insani) şahsi fikir belirttiğimiz saniyede, pusuda bekleyip, salyalar akıtarak o kirli ağızlarıyla bize salça olmayı bekliyorlar. Vasıfsız erillikleriyle de cinsel her konuda kendi tabirleriyle "sapına kadar" konuşmaktan da imtina etmiyorlar. Her neyse, buradan yalnızca ben istediğim için giderim, inan 2-3 geri zekalının entry'lerime bıraktıkları dislike ya da aptal türlü-çeşitli emojiler veyahut dm'den gelen "seni s**mek istiyorum" a varan rezil mesajlar buna etken değil, şahsım adına. Hiç biri zerre dick'imde değil. Kendi mevcudiyetlerine yükledikleri "erkeklik" misyonu ve sıfatıyla daha çok bağdaşıyorum çünkü.
        tsukyomi
        Şu an şu başlığı gördüyse zevkten dört köşe olacağına eminim, zira istediği tam olarak bu, sinir etmek. Kaostan ve şerefsizlikten beslenir bu itler, eh, çanak da tutuluyor tabi. Açıkçası zerre keleşimde değil, dislikelarla, emojilerle yıkılacak insan değilim. Zırhımı delecek bir insanoğlu çıkmadı daha, çıkmayacak da. Sana da tavsiye ederim, zira yumuşak karnını gösterdikçe daha da cozutacaklar, burada da, dışarıda da. Bırak ne yaparlarsa yapsınlar, fikirlerimiz like ve dislikelara kalmadı. Şu uygulamayı da güncelleyin artık aw, kaldırın şu like/dislikeları emojileri temizlensin ortalık.
         fairytale-
         Erkek arkadaşım sırf bu pisliklere katlanamadığı için, ortam iyice bozdu diye dioyu kullanmayı bıraktı. Benim başka sosyal medya hesabım olmadığı için burada takılıyorum. Sen bunlara boyun eğmeyecek kadar güçlüsün. Başlıkların ve dioların okunmaya değer ♡ kendini üzme artık bu kalleşler için . Bu arada belirtmek istediğim bişey var. Diss ve like atma seçeneğimiz var ama kimse egosundan dolayı bir dioya bile like atmaktan aciz. Beğendiğiniz diolara like atmak sizden bişey eksiltmez. Başlıklar gayet güzel like sayısı düşük pehh
          catherine-earnshaw
          Dislike mı atmış, emoji mi atmış? Ay götüm. Biri de diolarımın altına alakasız yanıtlar yazıyordu. Malum şahıs. Bence en başta her insanın eline internet verilmemeliydi. Sebebini biliyorsunuz. Zaten şurada birkaç kişi kaldık sanırım, onda da üreyip duran götoşlarla uğraşıyoruz.
           yagmur_ults
           Ay evet ya bezdim bezdim bu platformdan sogudum resmen
            turkishpeople
            zorbalığın sanal'ı , real' i olmaz. madem konu buralara kadar geldi bu kişileri ifşa etmek lazım tespit etmek lazım gerçek hayatta bulmak ulaşmak zor değil.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.