Sanal Seks Aşkı Bitirir mi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   rarero
   Bunu açıklamak için de Jean-Claude Kaufmann'ın zekice ve titiz gözlemine başvurmak istiyorum: Buluşmanın ve "birlikte olmanın'' "bilgisayarlaşması" yüzünden seks "her zamankinden daha karmaşık" bir hal aldı. Kaufmann aşkı ve seksi birbirinden ayırmak durumunda kalmış. Bilgisayarlaşan dünyada değerini kaybeden aşk, haz almak için başvurulun online bir yalancılığa dönüşmüş ve sanal seks kavramı ortaya çıkmış gibi bir düşünce içerisinde. Şöyle diyor: "Romantik ideale göre, her şey öncelikle duygusal olarak başlar, daha sonra arzuya dönüşür. Aşk (evlilik yoluyla) sekse dönüşür. Şu anki durumda ise birbirinden farklı iki seçeneğimiz varmış gibi görünüyor: Ya büyük bir neşe içinde bir boş zaman etkinliği olarak seksten keyif almaya bakacağız ya da uzun süreli bir bağlılığı tercih edeceğiz. İlk seçenekte, irade temelde, bağlılıktan kaçınma meselesi olarak karşımıza çıkar: Aşık olmamaya (çok fazla olmamaya) dikkat ederiz ... Seks ile duygu arasındaki ayırıcı çizgiyi tanımlamak gittikçe daha da zorlaşıyor." Siz bu düşünceye katılıyor musunuz?
    _gizem_
    bence saçma ya bana saçma geliyor şahsen ne yaşanırsa yüz yüze yaşanmalı
     a.l.p.o.l.l.o.n
     Sanalda başlayabilir ama yüz yüze olmadan o iş yaş
      birinci-tekil-birey
      Et ete değmeli & sıvı alış verişi olmalı :)
       bright-wizard
       Aşk sevmem.
        detokssuyu
        Bence bitirir kartları açık oynamak o kadar da iyi bir şey değil. Gizem daha çok kazanıyor ve ilişkiyi diri tutuyor sanki ben öyle olduğuna inanıyorum.
         galatasaraylibircivciv
         Aşktan nefret ederim 😒
          merilolika
          çok sık olmadığı sürece bitireceğini sanmıyorum değişiklik olarak sanal tercih edilebilir ama sürekli hale gelmesi bitirebilir
           timuti
           sexting olarak başlayıp sonra et ete değmeli yoksa o ilişki yürümez
            domatescokpahali
            bitirmez nedne bitirsin ki aksine heyecan kadar olaya düşünsene manita ile sexting yapıyorsun bi iştahlanıp şevkleniyorsun sonra yüzyüze gelince de arzular şelale :D
             sedefartuny
             Aşkı bitirmez belki ama cinsel hayatı bitirebilir. Sanal bir dünyaya hapsetmiş oluyorsunuz her şeyi bu da elbette olumsuz etkileyecektir ilişkiyi.
              mrlawyerkk
              Ben hiç hoşlanmıyorum çok yapay geliyor bende bitirir ama genelgeçer bit şey söyleyemem tabii ki ama dediğim gibi benim aşkımdan götürür o samimiyetsizlik ve yapaylık.
               kitaptakikurt
               Ne Anal Ne Sanal Tek Yol Vajinal!✊ Devrimci Sex Partisi.
                brtaks
                Aşık olduğunuz insanla sanal seks yapmak yerine güzel bir ortam eşliğinde sevişmeyi denerseniz böyle saçma sorunlarınız olmayacaktır. Sanal seks nedir ya? 15 yaşında mısınız?
                 asosyal_34
                 insan sevince bir başka sevişir derler :D
                 /
                 0

                 Tarihe Göre

                 İçerik bulunamadı.