Sana Seni Anlatıyorum
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   vurz
   Yıllardır bildiğim bir test var, belki aranızda bilen vardır,çoğu zaman tutar ama tabi tutmadığı da oluyor. Olay şu, sizden istediğim şeyleri aklınıza ilk gelen şekilde detaylı olarak yazın. 1 saat sonra yorumlar için cevap metni oluşturacağım. 1. Bir tane boş arazin var, buraya bir at koy, at nasıl tipi rengi boyut vs. Ve atı arazinin neresine koydun? 2. 1 adet merdiven verdim,merdiveni arazide nereye yerleştirdin? 3. Çitler verdim,bunları arazinin neresine yerleştirdin? 4. 1 adet küpün var, boyutu rengi vs nasıl ve arazinin neresine koydun? Tüm objeleri araziye yerleştirip yazın. 😊
    vurz
    Cevaplar geldii.. 1. At: at sizin begendiginiz insan tipi ,ornegin siyah yeleli heybetli diye yazdiysaniz esmer, bakimli,gosterisli insanlari daha cok begeniyorsunuz. Ati arazide koydugunuz yer cok onemli cunki arazi sizin hayatiniz.ornegin At merkezde ise birlikte oldugunuz kisiyi hayatinizin tam ortasina koyuyorsunuz, kenarda bi yerde ise diger insalarla esit sizin icin birlikte oldugunuz kisi. 2. Merdiven aile, eger arazinin ortalarindaysa ailenizin goruslerine onem verir uygularsiniz ama uzaklardaysa cok da onem vermezsiniz onlarin goruslerine 3. Citler arkadaslariniz. Eger araziyi cevrelediyseniz arkadaslarinizin fikirleri goruslerini dikkate alir ama yine bildiginizi okursunuz. Eger citler merkeze yakinsa arkadaslarinizin fikirleri sizin icin olmazsa olmazlardandir. 4. Küp egonuz. Küp ne kadar buyukse egonuz o kadar buyuk:) ama yeri cok onemli,mesela atin yakinlarindaysa egonuzu sadece birlikte oldugunuz kisiye gosterirsiniz. Yorumlar genel olarak bu sekilde. Yorumlamakta zorlanan varsa yardimci olabilirim. Bir de sevdiyseniz bunun gibi birkac test biliyorum :)
     asit
     Simsiyah,parlak, uzun yeleli, güçlü bir at ve arazide koşturuyor Merdiven at yemliğinin yanında Çitler, atın küçük yemliğinin etrafında çevrili Orta boy, sarı renkli küp yemliğin hemen yanında duruyor
      ladyfierce
      Simsiyah, heybetli bir atım var. Upuzun yeleleri örülü, çok güzel bir at ve arazinin tam ortasında duruyor. Merdiven sol köşede limon ağaçlarının yanında. Çitler etrafta sarılı ve küpüm saydam, pırıl pırıl parlıyor boyutu kocaman. Atın biraz ilerisinde yani arazinin sağına doğru koydum
       tachycardia
       1-) Atım kahverengi. Uysal, büyük, güçlü bir at. Atımı serbest bıraktım, arazimde otluyor. 2-) Merdiven yerde duruyor. 3-)Çitlerle arazinin etrafını sardım. Orta boyutlu, kahverengi çitler ve üstleri üçgen biçimli. 4-)Küpüm topraktan yapılma, orta boyutlu, turuncu renkli. İçinde su var. Arazimdeki çeşmenin yanında duruyor.
        cinayetvaraga
        Çitleri ara vere vere dizdim. bir alanı kapamadım. Hanoverian cinsi bir atım var. Küpü tam atın boyundan 50 cm daha alçak yaptım. ve attan inip binmek için çitlerin başlangıç noktasına koydum. merdivenle çıkıyorum küpe, biniyorum ata ve yine burdan iniyorum. Küpün rengi wenge. Çitlerin rengi akağaç.
         me_out_bye
         Deneme2; 1. At kahverengi büyük atletik arazinin ilerisine yokarısına. Üst köşesine bu taraf 👆🏻 Aşağıya arazinin öykü yere işte. Bahçe usulu. 2. Merdiven küpe yakın sol tarafında kenarda dursun. 3. Yine atın etrafini çeviririm ama geniş alan. Küp dışarda. 4. Beyaz olsun tek kişilik ev boyutunda olsun. Dikdörtgen olsun kare olmasın. Beri beri tarafta aşagıda olsun. Atın koşu yerine uzakta. 👇🏻 Ha böyle.
          palmiye
          1. Atım simsiyah bir at ve arazimde serbest 2. merdiveni sağ üst köşeye koydum, belki agac varsa gerek olur diye 3. Çitlerle arazimin sınırlarını belirledim. 4. Küpüm ne çok büyük 'ne çok küçük, siyah bir küp. Merdivenin tam yanına koydum.
           tivayci
           1. at yaşlı, tozlu gri renk. ama çok genç ve güçlü gibi şaha kalkmış ve arazının tam ortasında. yukarı kalkdırdığı ayakları sola bakıyor. olağandan büyük. 2.çitler, kısa kahverengi, atın yere basan arka ayaklarını çevrelemiş ama toynağını çok az geçecek yükseklikte. 3. merdiven çitle aynı boyda ve çite dayalı. 4 . küp ise sol alt kısımda, şeffaf, sadece kenarları görülüyor, çok küçük tuvale atılmış imza gibi duruyo.
            eski_bi_tanidik
            1. Arazinin kenarına koydum. Kahverengi siyah karışımı bişey tatliş normal bir at 2. Ev olmayınca merdiveni napacam. Tahta merdiven diyorsan bor yerine düz bi şekilde koyardım. 3. Çitlerle etrafını sarardım 4. Kup üzerine oturabilecegimiz şekilde. Arazinin bi köşesine koydum. Bu testi ben biliyorum o yüzden küpü biraz küçük yapayım dedim xD Aslında bu testte ev de vardı ama böyle yapalım bakalım
             me_out_bye
             Şimdi şöyle; 1. Bir tane boş arazin var, buraya bir at koy, at nasıl tipi rengi boyut vs. Ve atı arazinin neresine koydun? Kahverengi olsun. Büyük boy atletik serpilmiş. Arazinin ilerisine üst köşesine koydum. Beriye ev koyarık. 2. 1 adet merdiven verdim,merdiveni arazide nereye yerleştirdin? Kenarda dursun. 3. Çitler verdim,bunları arazinin neresine yerleştirdin? Atın oraya koyarik. Ata güzel bir koşacak alan yaparık ve kaçmayacak. 4. 1 adet küpün var, boyutu rengi vs nasıl ve arazinin neresine koydun? Küp mü? Kırarim belki içinden bir şey çıkar. Çıkmasada küpü napim. Hic hoş dekor değil koyacak yerim yok salla gitsin kırılsin işte eğlenmiş oluruz.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.