Samsun'da Geçinemediği İçin Kendini Asarak İntihar Eden Vatandaş
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   yagmurals
   Eline "iş, aş" yazarak intihar eden gencecik bir adam. Henüz 45 yaşında... Tunus'a verilen 5 milyon dolar hibeyi keşke bizim için kullansanız ey devlet. İnsanlar geçinemiyor. Bu haberleri görmeye alışmak istemiyoruz!
   https://twitter.com/AjansMuhbir/status/1337078237168607234
   https://twitter.com/AjansMuhbir/status/1337078237168607234
    redblack
    Keyifli keyifli çay içiyor mu çok merak ediyorum...
     me_out_bye
     İşleri başkasına veriyoz k.bakma. Azeriler yolda şimdi. Sonra daha var o bu şu Çocuk yapmayın. Yurt dışına çıkan yapsın bi.
      cinayetvaraga
      Durum inanilmaz kahredici. ama benim merak ettiğim şu, ayakları yere basan biri kendini nasıl asabiliyor? biliyoruz ki kendini asma vakalarında mutlaka bir kurtulma çabası söz konusu. böyle bir intihar şekli şüphe uyandırıyor. işin içinde başka bir şey olmasın.
       nykskaos
       Evet evet iş beğenmemiştir. Ezanlar dinmesin bayraklar inmesin falan..Millet tavuktan daha pahalı yumurtayı bile yiyemesin.
       https://odatv4.com/eline-is-as-yazdi-ve...-kahreden-olay-10122048.html
       https://odatv4.com/eline-is-as-yazdi-ve...-kahreden-olay-10122048.html
        dr.rock
        Huzur içinde uyusun Bu tür haberleri görüp bir kuruş haksızlık eden, haksızlığa sessiz kalan ülkeyi bu hale getiren rte ve ekibinden daha suçludur
         gilad-pellaeon
         Tunus'a 39 milyon Türk lirası hibe edildi Tunus'a para var. Somali'ye 3 milyon dolar hibe edildi somali'ye para var. Cengiz inşaatın milyar TL yi bulan vergi borcu tek kalemle silindi Cengiz holdinge para var. Milyonlarla Suriyeliye 60 milyar dolar hibe edildi Suriyeliye para var. Saraya altın kaplamalı musluk alındı saraya para var. Peki para kime yok? Sma hastası bebeklere para yok Perişan halde olan çiftçiye esnafa para yok KYK borcu olanlara para yok Sokakta yatan çöpten yemek toplayan insanlara para yok Doğalgazı elektriği suyu kesilen insanlara para yok Emeklilere para yok Engellilere para yok Sağlık çalışanlarına para yok işçilere para yok Fakire fukaraya para yok Ama ne var? IBAN numarası.
          me_out_bye
          Çünkiii imparatorluk olacaaahız. Hastr.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.