Samsun'da Covid-19 ile Mücadele İçin Kurulan Gizli Ekip
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   plazacalisani
   Samsun valisi, vaka sayılarındaki müthiş artışlar nedeniyle 8 kişilik bir gizli ekip kurdu. Ekibin içerisinde yakın korumaları ile fotoğrafçılar da varı Ekip sokak sokak gezerek yoğunluk olan bölgeleri valiye gönderiyormuş. Vali şu sözleri sarf etmiş: Bu şu demek; Saathane Meydanı'nda, Çiftlik Caddesi'nde veya Mecidiye Çarşısı'nda ne kadar kalabalık var? Pazar yerlerimizde denetimlerimiz tam yapılıyor mu? Vatandaşlarımız bunlara tam uyuyor mu? Diğer ana arterlerde kalabalığın yoğun olduğu yerlerde hatta ilçelerimizde durum ne? Durumu fotoğraflıyorlar. Fotoğrafları bana gönderiyorlar. Ben de kolluk kuvvetlerimize, kaymakamlarımıza ve il emniyet müdürümüze göndermek suretiyle anında müdahale ettiriyoruz. Yoğunlukların azaltılması için anında müdahale ediliyor. Amacımız sonuçta üzüm yemek. Oradaki kalabalıkların oluşmasını önlemek. Hiçbir çalışanımızı töhmet altında bırakmak istemiyoruz. Hepsi fedakar şekilde çalışıyor teşekkür ediyoruz. Bu duruma geldik mi cidden? Niçin buna ihtiyaç olacak hale geldik. Ben çalışmak zorundayım, çalışmak zorunda olmasam işim olmadığı sürece çıkmam. He bu yoğunlukların hepsi boşluktandır demiyorum. Ancak hafta sonu çıkmak için bile sahte doktor raporu alan vatandaşımız var. Neden anlamıyorum?
    cinayetvaraga
    Halk cahil olursa, koyun gibi hareket edip, "bana bir şey olmaz. bak o da sokakta, o da ölmedi,..." gibi beylik laflar edip kendini sokağa atarsa birilerinin de onu gütmesi gerekir. Abes bir uygulama değil. aksine özverili bir davranış.
     meyvesebze
     Valla benimde isyanım aynı Plazacı Sokakta o kadar çok keyfi gezen insan var.Yarı takılı maskelerle tosur tosur nefes alanlar aksıranlar tıksıranlar...Mecbur ollmayan çıkmasın.Koyun değiliz ki güdülelim..İlla komple yasak mı gelmeli?
      talihsizinteki
      işte kuvayi milliye ruhu
       tiroyitbezi
       Canım memleketim hep böyle kural tanımaz olmuştur.
        redblack
        Disari cikmak icin marketten ihtiyaclarini tek tek alan insanlar var. 🙄 Bak aklima geldi; nisandaki yasaklarda ilk hafta istanbulda eczaneler acikti, bi kadin yaşlanma karsiti krem sormaya geldi.🤦🏻‍♂️
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.