Saksıları Çalıştıralım Biraz! Öyle Bir Şey İcat Et ki, Hepimiz "Vay Canınaaa" Diyelim
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   yesilbisi-dio
   Yaratıcılığımızı diolasak mı? Ben de kalmadı da...
    me_out_bye
    Yattığın yerde sen hiç bir çaba sarfetmeden sana spor yaptıran mekanik giysi. Giyip çalıştırman yeterli o sana yaptıracak hem destek sağlayacak yapamiyorsan. Zamanla o desteği azaltıp programı daha da ileri seviyeye taşıyacak seni geliştirecek. Akıllı mekanik spor yapma iskelet kostümü -- Engelliler bile kullanabilir olacak. Bu sayade herkes spor yapabilecek. Her ne sorunu olursa olsun. -- Kilolu insanlar açı çekmeden zorlanmadan psikolojik duygusal kırgınlık umutsuzluk yaşamadan spor yapıp zayıflayabilecek. Silah atom bombası trilyonları yok edecek şeyler üreteceğinize BUNU YAPIN G*TLER !
     vsjvsjvsjv000
     Bir yemek yapma makinesi olmalı. Diyelim ki patatesli bir yemek mi yapacaz. Içine patatesi,soğanı,etini ne gerekiyorsa kabuklarını bile soymadan koyacaksın. O sana muazzam dumanı üstünde bir yemek sunacak. Program ayarlama filân da olsun hatta. Işe gitmeden koy,saatini kur, eve gelince hazır. Evet bundan istiyorum.
      ladydisko
      bütün tabak çanağın sığdığı bir bulaşık makinesi yapmak isterdim
       dr.rock
       Sıvı/katı oksijen kapsülü Covit hastalarının oksijenlenmesi için Ses ile akciğer ve kalp hastalıklarında ön tanı koyacak bir sistem
        pasifikaqueen
        İnsanları donduralım hiçbir şekilde yaşlanmasınlar , uzay yolculularında çook uzak yerlere giderken bu sayede insan ömrü yetmiş olur , vardığımızda ise özel robotlar sayesinde yeniden açılalım . Ben tek uzay için değil , 40lı yaşlarda kendimi dondruturdum yüzlerce yıl sonra açtırırdım . Geleceğin nasıl olduğu farketmiş olurdum.
         ozymandiase
         Bilgisayarlarda nakit parayı hesabımızı aktaracak veya çekecek bir kısım olabilmeli bence. Kartıma para yatırmak veya para çekmek çok zor ve bu beni bunaltan bir durum.
          wb-
          para ağacı mümkünse dolar$
           zimbo
           En önemli buluşlardandır.
           https://www.youtube.com/watch?v=CUh7yiQ8zAQ
           https://www.youtube.com/watch?v=CUh7yiQ8zAQ
            thetalentedmrripley
            Konuştukça ses dalgaları ile şarj olan telefon
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.