Saksıları Çalıştıralım Biraz! Öyle Bir Şey İcat Et ki, Hepimiz "Vay Canınaaa" Diyelim
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   yesilbisi-dio
   Yaratıcılığımızı diolasak mı? Ben de kalmadı da...
    thetalentedmrripley
    Konuştukça ses dalgaları ile şarj olan telefon
     vsjvsjvsjv000
     Bir yemek yapma makinesi olmalı. Diyelim ki patatesli bir yemek mi yapacaz. Içine patatesi,soğanı,etini ne gerekiyorsa kabuklarını bile soymadan koyacaksın. O sana muazzam dumanı üstünde bir yemek sunacak. Program ayarlama filân da olsun hatta. Işe gitmeden koy,saatini kur, eve gelince hazır. Evet bundan istiyorum.
      me_out_bye
      Yattığın yerde sen hiç bir çaba sarfetmeden sana spor yaptıran mekanik giysi. Giyip çalıştırman yeterli o sana yaptıracak hem destek sağlayacak yapamiyorsan. Zamanla o desteği azaltıp programı daha da ileri seviyeye taşıyacak seni geliştirecek. Akıllı mekanik spor yapma iskelet kostümü -- Engelliler bile kullanabilir olacak. Bu sayade herkes spor yapabilecek. Her ne sorunu olursa olsun. -- Kilolu insanlar açı çekmeden zorlanmadan psikolojik duygusal kırgınlık umutsuzluk yaşamadan spor yapıp zayıflayabilecek. Silah atom bombası trilyonları yok edecek şeyler üreteceğinize BUNU YAPIN G*TLER !
       roxannee-
       Öyle bir makine düşünün ki sapık tacizci tecavüzcü erkekleri anında buhar haline getiriyor. Hoş olmaz mıydı?
        ladydisko
        bütün tabak çanağın sığdığı bir bulaşık makinesi yapmak isterdim
         zimbo
         En önemli buluşlardandır.
         https://www.youtube.com/watch?v=CUh7yiQ8zAQ
         https://www.youtube.com/watch?v=CUh7yiQ8zAQ
          bullur
          İnsanlara canlı altyazı gelmeli... Yeter ya bıktım konuşanda konuşmayanda ingilizce konuşuyo. Yani bi canlı altyazı fena mı olur?
           wb-
           para ağacı mümkünse dolar$
            ozymandiase
            Bilgisayarlarda nakit parayı hesabımızı aktaracak veya çekecek bir kısım olabilmeli bence. Kartıma para yatırmak veya para çekmek çok zor ve bu beni bunaltan bir durum.
             pasifikaqueen
             İnsanları donduralım hiçbir şekilde yaşlanmasınlar , uzay yolculularında çook uzak yerlere giderken bu sayede insan ömrü yetmiş olur , vardığımızda ise özel robotlar sayesinde yeniden açılalım . Ben tek uzay için değil , 40lı yaşlarda kendimi dondruturdum yüzlerce yıl sonra açtırırdım . Geleceğin nasıl olduğu farketmiş olurdum.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.