Sakin Kalabilmenin Önemi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   theguard
   Hayatımızın her anında ve hiç beklemediğimiz anda yaşanılan olumsuzluklara doğru müdahale yapılmadığı takdirde sonuçları kişilere zarar verebiliyor. Peki bu olumsuzluklarla baş edebilmek için kişide bulunması gereken kişisel özellikler nelerdir? Bana göre şartlar ne olursa olsun her türlü olumsuz bir durumda kişinin vereceği ilk tepki sakin kalabilmektir. Sakinlik beraberinde içinde bulunduğunuz her türlü negatif durumu pozitif hale getirecek etkenleri gün yüzüne çıkarıyor.Bu yüzdendir ki etrafımda sakin kalmayı başaramayan insanlara asla yer vermem. Sakin kalın Diocanlar :)
    catherine-earnshaw
    Tam ciddileşeceğim anda bir gülme geliyor. Sakin kalma mekanizmam gülmek. O da gelmese eyvah.
     kafatamircisi
     Takmayacaksın.. kim olursa olsun isterse sadrazamın sol taşağı olsun.. vallahi çok faydasını göreceksiniz samimi söylüyorum.
      alengirik
      İstemediğim şeyler olana kadar çok sakin bir insanım ben de.😅
       ali-efe-giriz
       öfkeyle kalkan zararla yatar.
        blondewitch
        Ne demişler? Öfkeyle kalkan zararla oturur.
         gossipdio
         kendimde en sevdiğim özellik zıvanadan çıkarmak çok zordur beni çıktığım zamanda da direkt iletişimi keserim çok ekmeğini yiyorum bu özelliğin
          bright-wizard
          çokta fufi
           trueliving
           eskiden cok fevri biriydim evet bağrırdım cabuk öfkelenirdim içim içimi yerdi ama artık daha sakin kalmam gerektiğini öğrendim yoksa kendine zarar
            solenya
            öncelikle sakin kalabilmenin öneminden herkes bahsetmiş. asıl mesele bence istemediğimiz sevmedigimiz şeyler başımıza geldiğinde gereken neyse onu yapmaktır diye düşünüyorum. iplerini mi koparacaksın, kopar. O an aklına geleni sesin yettiği kadar bağır söyle. susma alttan alma hiçbir şekilde alttan alma. şimdiye kadar alttan aldin da ne oldu???
             sedefartuny
             O iş zor yonca ya. Sakin kalmak eskisi kadar kolay değil artık. Tahammülsüzlük genlerimize işledi bence.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.