Sakin İnsanların Agresif İnsanlardan Daha Tehlikeli Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   raselika
   Gözlemlediğim kadarıyla insanlar genel olarak ikiye ayrılıyor davranış konusunda. İlk kısım sakin olanlar. Bir de agresif olanlar var. Pasif agresifleri dahil etmedim. İstisnalar kaideyi bozmaz. Agresif olanlardan başlamam gerekirse kesinlikle benim birlikte olabileceğim tarzda bir insanlar değiller. Her anlamda birlikteliği sıkıntı veren sürekli kavga ve gürültü içinde cebelleşip durduğun insanlar oluyorlar. Sevgili olmak başlı başına bir zulüm. Her tepkileri bağırmalı çağırmalı, çabuk sinirlenen ve sinirlerinden de genelde pişman olan insanlar oluyor bunlar. Son pişmanlığın fayda vermesi de karşılarındaki insanların anlayış oranına bağlı. Böyle şeylerden hoşlanmayan insanlar için bu durum genelde işe yaramaz. Yaptıklarıyla ve pişmanlıklarıyla bir başlarına kalırlar. Sakin insanlarınsa sabırları oldukça yüksek oluyor. Genelde çoğu davranışına, halinize ve tavrınıza pek sinirlenmez hatta çoğu zaman olumlu tepkiler verirler. Sinirlenseler ve kızsalar dahi bunu pek belli etmezler. Ellerinden geleni son sınırına kadar kullanırlar duygusal olarak. Yaptığınız hataları olgunlukla karşılar üstünü örteler. Yalnız sıkıntı tam olarak da burada başlıyor. Sakin insanlar verecekleri ve aslında vermedikleri tepkileri içlerine attıklarından olur olmadık bir olayda çok büyük bir infial yaratabilirler ve gerçekten "buna mı tepki verdi" dedirtebilirler. Aslında olay öyle değildir. Verdikleri tepki çok büyük bir patlama olur ve içlerinde tuttukları her şeyi bir bir dökerler önünüze. Şaşkınlık içerisinde dinlersiniz. Hatta çoğu zaman bu tepkiyle yetinmeyip ellerinden geleni ardına koymadan rahat etmezler ve hiç aklınıza gelmeyecek şekilde bu birikmişliklerin acısını çıkarabilirler. Bu açıdan değerlendirecek olursak sakin insanlar aslında sanılanın aksine agresif insanlardan çok daha tehlikeliler.
    sairsel
    Maalesef bende öyleyim. İnsanları kırmamak için çoğu zaman içime atıyorum sonra bir kıvılcım da her tarafı yakıyorum. Bu huyumu hiç sevmiyorum.
     redblack
     İkinci kısma giriyorum. Univ.de son raddeye getiren bir arkadasimin uzerine atladim (ben 183 cm 65 kg, arkadasim 201 cm 120 kg) bicagi girtlagina sapliyordum 3 kisi aldilar uzerinden. O dehşet dolu gozlerini gordukten sonra "napiyorum amk" dedim. Uzun zamandir cok daha da kontrolluyum. Sinirimi başka seylerle cikariyorum.
      palmiye
      Sabrımı son damlasına kadar kullanırım sakinimdir. Ama şansını zorlayani da anasından doğduğuna pişman ederim.
       me_out_bye
       Aaa.. ben. 🤔😐🤷🏻‍♂️
        mehmet_08
        Sınıfta Bi tane mal bana şaka olsun diye bisküvinin arasındaki beyaz kremayı alıp yerine diş macunu sıkmış. Bende yedim yuttum birazını sonra aldım o diş macununun tamamını ağzına sıktım zorla 8 günden sonra Bi daha kavga etmedim
         who_am_i
         Kendimden biliyorum öylelr
          cinayetvaraga
          Benden yana tehlike yok. rahat olun. aramızdaki o sessiz sinsi tavşanlar el kaldırsın bakim.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.