Sahte Hoca Hakim Karşısında: "Kadını Taciz Etmedim, O Beni Taciz Etti"
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   İstanbul'un Esenler ilçesinde kendisini hoca olarak tanıttığı kadınları evliliklerini kurtarma vaadiyle dolandırdığı iddiasıyla hakkında "Dini inanç ve duyguların istismarı suretiyle dolandırıcılık" suçundan 7 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açılan tutuklu sanık Burhan Dalğali hakim karşısına çıktı. Sanık, sosyal medyada tepki çeken görüntülerle ilgili "Ben kadını taciz etmedim, o beni taciz etti" savunmasını yaptı. Emniyetteki ve savcılıktaki ifadelerini kabul etmeyen sanık Dalğali savunmasında şikayetçiyle komşusu aracılığıyla tanıştığını, şikayetçinin kendisinin yanına gelerek ondan yardım istediğini öne sürdü. Dalğali savunmasında şu ifadeleri kullandı: "Ebubekir bana 'Sen herhalde hocasın' dedi. Ben de 'Biraz anlıyorum fetva veremem hoca değilim' dedim. Ebubekir bana eşiyle tartışma esnasında 3 kere boş ol dediğini, nikahının düşüp düşmediğini sordu. Ben de kendisine 'Yetkili imam değilim. Fetva veremem yetkili imamlara sor benim bildiğime göre nikah düşmez' dedim."
    helena22
    gerçekten allah belasını versin böyle hocaların! insanları kandırmaktan ve duygularını ve inançlarını sömürmekten başka bir işe yaramıyorlar!
     elfozn
     ölen mi..öldüren mi suçlu? hoca geçinip dini duyguları sömürenler birinci şerefsiz... kocasıyal sorunlarını kendnin yakınlarının çözemediği sorunları hocaya çözdüreceğini düşünem ve hocayla öpüşen kadın adi.... ve o görüntüleri çeken karaktersiz...
      issizmadaaam
      Al birini, vur ötekine. bu cehalet de değil artık bu bambaşka bir boyut.
       dioberbat
       Ortada taciz yok zaten
        thetalentedmrripley
        Ben jigoloyum para karşılığı sevişiyorum, bunlarla da cin çıkarma fantezisi yaptık deseymiş ya.
         ozymandiase
         Bu savunmayı dinleyen avukatlara ve hakime sabır diliyorum. Ben olsam orada ağız dolusu küfür etmeden duramazdım sanırım.
          dr.rock
          Fantazi yaaapppıııyorlar Dindarların fantazisi böyle Anlayın artık Ama benim hamdetmek fantezim farklı tabi Bigün onun bulaşık makinası bozulacak bende edeleli fücuduma giydiim tulumlan onu tamir ediceğim
           roadruner
           din insanı, hacı ,hoca olunca ayrı bir azgınlık geliyor bu göt verenlere . bu ne hayasızlıktır yahu
            killforyou
            burada da söylenildiği gibi insanların fantezisi var. cin çıkartmak falan bahane. seks yapmak istiyor insanlar, fantezi yapmak istiyorlar. en güvenli yolu da bu. cinci hocalar. hamile kalamıyorum diye gidersen adam da bir güzel seni s*ker. yani normal. mağdur falan varsa bu cinci hocadır.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.