Sahte Hesap Zorbalığı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gizemgca
   Sahte ve anonim hesaplar ardından insanlara hakaret edip saldıran kesimden gına geldi artık. İnsanların görünümünden yaşam tarzına kadar her şeyi eleştirme hakkına sahip görüyorlar kendilerini yaşadıkları hayatın ezikliği umurlarında değil başkalarının derdine düşüyorlar!
    sedefartuny
    Bu insanların en büyük sorunu başkalarını çılgınlarca umursamaları. Kendinle ilgilen arkadaşım bırak o ne yapmış, bu ne yemiş. Bir zamanların magazin programlarında ünlülerin hayatlarına özenip İstanbul’a kaçan Naciye’ler gibi bu insanlar da başkalarının hayatlarına imrenerek ömür geçiriyorlar.
     byzanzun
     Küfür etmeden elestiri yapamazlar, nefret dolular, kabalar büyük ihtimalle kendi acınası hayatlarının suçunu internetteki tanımadığı insanlardan cikariyorlar o insanın yüzüne bakıp soyleyemeyecegi rahat bir şekilde buradan soylerler
      rarero
      Sosyal mecraların getirdiği anonimliğin oluşturduğu, hadsiz özgürlük alanı bu. Bu noktada herhangi bir düzenlemeye nasıl gidilir bilemiyorum ama.
       sameet
       Geçen Artonun fakr hesabıyla twitterda küfürleştik biz
        mercannn
        Alıklar anlamadıgımızı sanıyor ama hepsi ile dalga geçiyoruzz. Devam edin böyle bize eğlence çıkıyor
         sozdedegilgozde
         Ne yazık ki kendini tanımayan bilmeyen, kendini sevmeyen ve haset kıskanç insanların özelliği bu zorbalık. Bu insanlar ne yazık ki yok olmayacak. Kendimizi korumayı öğrenmeliyiz.
          sevimnaz
          Bu tür insanlar götü yemeyen insanlardır bu insanlar genellikle okul ortamında bulunurlar ve cesaret bulamazlar konuşmaya . Bu insanları fazla takmamak gerekir
           zeynebio
           Diodan bahsediyorsan ben pek denk gelmedim öyle tiplere ama
            rocknrollbabe
            Yapıcak pek bir şey yok maalesef
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.