19
15.7.2020
Sahte Hesap Zorbalığı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   gizemgca
   Sahte ve anonim hesaplar ardından insanlara hakaret edip saldıran kesimden gına geldi artık. İnsanların görünümünden yaşam tarzına kadar her şeyi eleştirme hakkına sahip görüyorlar kendilerini yaşadıkları hayatın ezikliği umurlarında değil başkalarının derdine düşüyorlar!
    noobzac
     sedefartuny
     Bu insanların en büyük sorunu başkalarını çılgınlarca umursamaları. Kendinle ilgilen arkadaşım bırak o ne yapmış, bu ne yemiş. Bir zamanların magazin programlarında ünlülerin hayatlarına özenip İstanbul’a kaçan Naciye’ler gibi bu insanlar da başkalarının hayatlarına imrenerek ömür geçiriyorlar.
      volkanates01
      Bir şey düşünmüyorum
       rocknrollbabe
       Yapıcak pek bir şey yok maalesef
        zeynebio
        Diodan bahsediyorsan ben pek denk gelmedim öyle tiplere ama
         sevimnaz
         Bu tür insanlar götü yemeyen insanlardır bu insanlar genellikle okul ortamında bulunurlar ve cesaret bulamazlar konuşmaya . Bu insanları fazla takmamak gerekir
          sozdedegilgozde
          Ne yazık ki kendini tanımayan bilmeyen, kendini sevmeyen ve haset kıskanç insanların özelliği bu zorbalık. Bu insanlar ne yazık ki yok olmayacak. Kendimizi korumayı öğrenmeliyiz.
           mercannn
           Alıklar anlamadıgımızı sanıyor ama hepsi ile dalga geçiyoruzz. Devam edin böyle bize eğlence çıkıyor
            sameet
            Geçen Artonun fakr hesabıyla twitterda küfürleştik biz
             rarero
             Sosyal mecraların getirdiği anonimliğin oluşturduğu, hadsiz özgürlük alanı bu. Bu noktada herhangi bir düzenlemeye nasıl gidilir bilemiyorum ama.
              byzanzun
              Küfür etmeden elestiri yapamazlar, nefret dolular, kabalar büyük ihtimalle kendi acınası hayatlarının suçunu internetteki tanımadığı insanlardan cikariyorlar o insanın yüzüne bakıp soyleyemeyecegi rahat bir şekilde buradan soylerler
              /
              0

              Tarihe Göre

              İçerik bulunamadı.