83
5.5.2020
Sahi Sen Kimsin ?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   tahoe_og
   Eğer sen yazdıysan: Betimlemen ve teşbihin mükemmel.Yazım yanlışlarına dikkat etsen ülkedeki bir çok yazarı sollarsın çok ciddiyim.Yazmayı bırakma.
    tahoe_og
    ALLAHIM YA BENİ AL YA DA BU AZABA BİR SON VER!
     lona
     Fazla iyi niyetli ,insanlara gereğinden fazla değer veren ,sildi mi bir kalemde silen ,susup susup patlayan bu hayatta istediği çoğu şey içinde ukte kalan bir kulum işte
      asosyalmedyaci
      10. köyden kovulsa da doğruluktan ödün vermeyen dürüst ve net. Adalet takıntısı olan. Hiç bir şeyin doğru düzgün gitmediği şu ülke ve hayatta doğru düzgün yaşamaya çalışan bir insan'ım. He.. hiç mi yanlışımız yok oldu ama akabinde yanlışı düzeltmeyi hatalardan ders alıp tekrar etmemeyi bildik.
       hesapsilindi00
       Eninde sonunda bitecek olan bir hayatta yaşıyoruz.. sonsuza kadar bu çileler çekilmeyecek. Güzel olanı o
        herkesnedio
        Sanki öylesine doğmuşum da, hatır için çaba gösterip yaşamaya çalışıyorum. Hayat felsefemi kaybedeli 2-3 yıl oldu herhalde. İnsanlarla çok iyi anlaşırken, özgüvenim tavan seviyelerde iken tükeniverdim bir anda. Sonrası.. Sonrası muamma. Yaşıyorum ama niye acaba. Neysee..
         yavnegerenk_var
         sen daha kendini tanıyomusunda bizi soruyon be dost
          gadjodilo
          Hangi ben ? Olduğumu düşündüğüm ben mi, olmak istediğim ben mi? Sahne önündeki ben mi kulisteki ben mi ? Kimin karşısında ben?
           janselihnm
           24 yaşında hayalleri hedefleri olan ama şuana kadar hep insanları dinledi için yanlış tercihler yapan ama kurduğu hiç bir hayali gerçekleşmeyen çevresindeki insanları iyileştiren iyileştirdikleri çelme takıp giden artık insanları çözmüş az insan çok huzur mantıcıyla yaşayan biriyim.
            samyeli90
            Kitap Kurdu, Kedi Annesi, Pizza Delisi, Uzakdoğu Hayranı Tombiş canı yansa bile gülen güler yüzlü 30una az kalmış bir ev kızıyım Zamanımın çoğu evde geçer dışarı çıkmayı sevmem bazı kendi çapında yazar olan biriyim 3 4 tane yazdıklarımı beğenip hayran olanlar var
             bencimcime
             ben benim işte
              miss_depressive
              Dümdüz insanım işte hiçbir özelliğim yok. Bitkiden bir farkım da yok.
               mevsimlerden-sonbahar61
               Kim olduğumun pek bi önemi yok fikirlerimle varım
                rainman3
                Tanrı yapımı bir hiç
                 saltmirac
                 Ölmeyi ciddi anlamda düşünen biri. (Belki bu bir intihar , belki bu trafik kazası vs.) Hayatta bir işe yaramıyor hissini kapılıp hayatını yaşanılmaz hâle getiren kişi evet o benim. Çok uçuk hayaller kurmasa da onlara sahip olamayacağını bilen kişiyim ben. Nedir yani büyümek bu mu idi diyen kişiyim ben. Bu hayatın bir anlamı ve önemi olmadığını ve yaşanacak güzel günlerin olmayacağına cani gönülden inanın kişiyim ben. Herhalde biraz psikolojisi bozulan kişiyim ben.
                 /
                 0

                 Tarihe Göre

                 İçerik bulunamadı.