Sağlıklı ve Çok Yaşamak İçin Ne Yapmak Lazım?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   m9_001
   Dört şey bedeni kuvvetlendirir:  Et ve bal yemek, güzel koku sürünmek, çok yıkanmak, yumuşak kumaştan güzel elbise giymek. Dört şey bedeni zayıflatır:  Fazla düşünce, çok ekşi yemek, aç karnına çok su içmek, fazla münasebet. Dört şey gözü kuvvetlendirir:  Sürme çekmek, yeşilliğe, akar suya ve güzel yüze bakmak. Dört şey aklı çoğaltır:  Fazla ve lüzumsuz konuşmamak, misvak kullanmak, salihlerle, âlimlerle beraber olmak, günah işlememek.
    -lucy-
    Gülümseyin :) Teorilere göre çok yaşatırmış. Belki sağlıklı ya da çok yaşamazsınız ama yaşadığınız süreyi iyi geçirirsiniz.
     _gizem_
     sağlıklı beslenmek spor yapmak <3
      absurdizm
      Nekadarterbiyesizsinle konuşmamak lazım
       tsukyomi
       ''Helali de olsa, kadının edep yerine bakmak'' Şimdi anlaşıldı bu kafadakilerin neden beyin sıkıntıları olduğu. Çocuk rahim dışında oluşmuş demek ki..
        gossipdio
        Düzenli ve sağlıklı beslenmek, stresten uzak durmak, spor yapmak gibi gibi ama takdiri ilahi çok dikkatli yaşarsın araba çarpar ölürsün
         bayhic
         Sağlıklı gıdaları ihtiyacınız olan kadar tüketin. Hareket etmek için bahaneler üretin. Ve pozitif olmayı deneyin.
          me_out_bye
          Kesinlikle az tadında yemek ve hareketini kesmemek. Çalışan demir pas tutmaz. Ve bilime de kulak vermek tabi. Bilgi sahibi olmak yaşam ve insan gelişimi hayatı hakkında.
           gulfemkaya
           Cok yaşamak için spesifik bir sey lazım mı bilmiyorum veya seni daha uzun yaşatır mi ama konforlu bir yaşam için bence spor yapmak cidden şart beslenmeyi de biliyoruz yani artik
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.