Sağlıklı Beslenmek Neden Bu Kadar Pahalı?
    • Popüler
    • Tarihe Göre
    Vidiom
    Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
      eflayilmaz
      Tamam her şey pahalı da sağlıklı beslenmek inanılmaz pahalı değil mi? Sabah kahvaltısını hadi yumurta vs. ile geçiştirdin. Ara öğünde kuruyemiştir, meyvedir. İnanılmaz lüks. Bir meyvenin kilosu en az 15 tl. Kuruyemişe girmiyorum bile. Ara öğün kısmını atlayın. İnek sütü içmek istemeseniz diğer sütler en az 25-30 tl. Atıştırmalık işine girmiyorum. Dışarıda zaten yemek yiyemiyorsunuz. Cidden sağlıklı beslenmek için çok direndim ama artık güçlü kalamıyorum. Abur cubur batağına sürükleniyorum...
        abdes_terligi
        sağlıksız beslenmek de pahalı aq bir öğünlük burger menü 45 lira???
          marvelhulk
          her şey şu an zaten çok pahalı, saglıklı beslenmekle ilgisi yok gibi geldi bana
            android_dahaiyi
            organik, ilaçsız ürünler bu kadar pahalıyken tarım ilacına, çeşitli şeylere bulanmış meyve sebzeler neden bu kadar ucuz ben de anlamıyorum
              rarero
              Sağlıklı beslenmek doğallığı beraberinde getirir ve bir ürün ne kadar doğalsa o kadar pahalıdır. Kapitalist ve şehirleşmiş sistem.
                raselika
                Kaliteli olan her şey pahalı bu ülkede.
                  silmarillion
                  Green marketin yani yeşil pazarlama okumaları yapınız tavsiye ederim. Sağlıklı beslenmek bir yeşil pazarlama taktiğidir, sağlıklı besin adı altında yüksek maliyetli ürünleri niş bir müşteri kitlesine satmaya çalışır bu tip pazarlamacılar. Lakin şunu unutuyorlar, bu tip bir yönelim tüketime karşıdır ve dolayısıyla da üretimin sonunu getiren de yeşil hareket olacaktır.
                    voila
                    Yetiştirmesi/yapması daha zahmetli, parası olan sağlıklı beslenir olmayan da fast foodlarla yaşar obezite olur ve geberir. Bir de Türkiye vardır ki fast foodlar bile artık pahalı olmuştur.
                      fuzbing
                      Geçen göbeğin erimesi lasım spora çok zaman da yok dedim. Tamam abi az sporla halledicez ama ortalama yeme içme masrafın 2-3 bin olacak aylık dedi. Sanırım o anki stresin verdiği terlemeyle göbek möbek kalmadı.
                      /
                      0

                      Tarihe Göre

                      İçerik bulunamadı.