Sağlık Sisteminin Kötü Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   muzlu-pasta
   Bizzat içinde çaliştıgım için söyleyebilirim ki kötü hemde oldukça kötü doktorlar ve diger sağlık personelleri %90 falan cidden iyi olsada oluşturulan sistem cidden berbat bir örnek veriyim bundan 8 ay kadar önce yüksek bi merdiven boşkugunu görmeyerek düştüm ve cidden bir sarsıntı geçirdim özel hastaneye gittigimde (en yakın yer orasıydı) bunu acil durum saymayarak benden 3500 tl talep ettiler bende parayı odiyicegimi ama şikayet edicegimi söyledigimde almaktan vazgeçtiler yani ben orda o düşüsün etkisiyle belki hemen gidemesem daha kötü şeyler yaşıyıcaktım ne demek acil değil ordaki danışmaya "para ödememem için ölmem mi gerekiyor?" diye sorduğumda 🙂 aynen böyle yaptı cidden bok gibi yani
    fairytale-
    Paran oldu mu peşinden ayrilmiyorlar. Sadece özel hastaneye giderim. Devlet hastaneleri basindan saviyor. Sağlık bu ihmal edemem.
     patronicee
     Aslında şöyle bir şey, bazı özel hastaneler;insanların, hastalık haklarını ve hastaneye getiriliş şartlarını bilmediği için böyle alengirli işlere girebiliyorlar. Acilden giriş yapılan hiç bir hastadan para talep edilemez. Şayet edildiyse olay kesinlikle mahkemeye taşınmalıdır. Alınan ücret geri ödenir. Yalnız muayene değil, acil ameliyatlardan bile para talep edilemez.
      senmisinilacim
      Çoğu Avrupa ülkesinden sağlıkta öndeyiz dayı her açıdan
       eo110
       Sağlık sistemi değil patronlar ve para babaları kötü. Sağlık sistemi de eleştirilebilir tabi o ayrı ama insanlardaki zihniyet kötü.
        mrlawyerkk
        E bunu biliyoruz, bu ülkede yaşıyoruz. Sağlık sistemi ne zaman iyi oldu ki bu ülkede? İyiymiş gibi gösterildi sadece. Algı yönetildi yani.
         merilolika
         istanbulda randevu yok arıyorum 2022 ye veriyorlar o zaman kadar kim öle kim kala acil bir durum oduğu için Ankaraya gittik hastaneye
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.