Sağlık Bakanı Koca, SMA Hastaları İçin Sosyal Medyada Başlatılan Kampanyaya 'Kirli' Dedi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, SMA hastası çocuklarla ilgili yazılı açıklama yaptı. Koca, ''İlaç şirketlerinin baskısı ile çocuklarımızın kobay olarak kullanılmasına izin vermeyeceğiz" ifadelerini kullandı.
   https://onedio.com/haber/saglik-bakani-koca-sma-hastalari-icin-sosyal-medyada-baslatilan-kampanyaya-kirli-dedi-950003
   Detaylar:
    nickimdebileolmaz
    Söz konusu kendi evladını hayatı olsa aynı şeyleri söyler miydi merak ediyorum.
     rai1231
     Kendi Evladı Olsa Temiz Der
      me_out_bye
      Kılıf uyduruldu ve böylece para betona yatırılır ya da başka şeye başkası yer. Ben kazandım. 🙆🏻‍♂️ Boru mu kaç senedir yaşıyoz tahmin edebiliyoz artık öğrendik izleye izleye 🙂
       heygidigocadunya00
       SMA Hastası çocukların tedavileri yapılıp ilaçları tedarik edilsin diye duyarlı insanlar tarafından tamamen iyi niyetle spontane yapılan bir kampanya oldu. Sayın Bakan da bu kampanyaya destek olup Varlık fonuna aktarılan 75 milyon TL'nin SMA hastaları için kullanılmasına öncülük etmelidir
        plazacalisani
        Başına gelmeyince insan anlamıyor işte.. Keşke HER KİRLİ oyunun KİRLİLİĞİ bu şekilde olsa değil mi bakanım?
         ali-efe-giriz
          gizemlicikolat
          Bilmediğimden soruyorum. Türkiye de bu masraflar devlet tarafından karşılanıyorsa neden bu hastalık ile ilgili devamlı yardım kampanyası var??? Demekki bir kısım şeyler karşılanmıyorki var. Yemin ederim beynim yandı. Allahım her yavrucağı bu hastalıktan korusun.
           peripedia
           Ne oldu şimdi yardım kampanyalarına izin vermekten başka bir şey yapmadığınız aileleri dolandırıcı durumuna düşürdünüz. Günlerdir kendilerini açıklamaya, doğruları izah etmeye çalışıyorlar. Evlatları ile geçirecekleri zamanı sosyal medyada bu algı ile mücadele ederek geçiriyorlar. Ne acı ne yazık. Çok mu zordu bizim desteklediğimiz ilaç bu ailelerin FDA onaylı bu ilacı almak istiyor demek en azından böyle dile getirseydiniz.
            pillowtalk
            Bekara bilmem ne yapmak kolay diye kaba tabiri var anadolu insanımızın. Yahu millet kendi lehine bir şey istemiyor. Hiçbir şeye karşı çıktığı falan yok diyorlar ki para hasta çocuklara ayırılsın. Yani bunda böyle ağır hakaretli çatışmalara girecek yalakalığı böylesine saçma sapan bir şekilde gösterecek ne var ben anlamadım.
             dr.rock
             ben size sora açıklıycam , taam... şimdi çok şeetmeyin. Olay biraz karışık taaam
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.