Sadece Türkiye'de Prim Yapan Hareketler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Türkiye'de yapılan hemen hemen her hareket prim kasmak üzerine kurulu özellikle ünlüler dünyasında durum daha belirgin. Duyar kasan kazanıyor, prim yapıyor. Bizde alkışlıyoruz. Mağduru oynamak, bulunduğu her ortamda sağlık sorunlarından bahsetmek en çok prim kazanılan durumlar. Senin sadece Türkiye'de işe yarayan ve prim yapan hareketlere örneklerin neler?
    gregory_
    Agir abi pozlari, küfürbazlik, saygisizlik, hakaret, yargilamak ve karismak.
     benita
     Gerizekalılık
      eski_bi_tanidik
      Yalakalık
       mrlawyerkk
       Zengin olmak, paran varsa her şey tamam. İki kelimeyi bir araya getirememen hiç önemli değil. Karakterin, duruşun, dünya görüşün hiç bir anlam ifade etmiyor. Yeter ki cebin dolu olsun.
        detokssuyu
        İçi boş özgüven balonu olmak. Özgüvenli tavırlar sergileyen, ben her şeyi bilirim edası Türkiye'de baya prim yapıyor. Keşke içleri de biraz dolu olsa.
         mehmet_08
         sokak sanatçılarının yere çizdiği 40ülke bayrağı arasından türk bayrağını bulup sil ordan demek
          peripedia
          Kocam da kocam, canım kocam, birtanecik kocam, evlendim, mutluyum, Allah herkese nasip etsin, darısı sana tavrı baya prim yapıyor.
           usenmez-kalem
           çayı şekersiz içmek, sürekli araç içinde story atmak, kapağını açmaya tenezzül etmeyeceği hâlde kitap alıp, kahve fincanıyla fotoğrafını çekip paylaşmak. vapurda yalnızları oynamak, abartılı kol saati,falan markanın filan serisi kulaklığıyla dj Akman gibi ortalıkta gezmek, asansör, umumi hela aynasında fotoğraf çekip profil resmi yapmak.
            okadin
            Çok iyi bir ailede yetiştiğini, el bebek gül bebek büyüdüğünü sürekli dile getirmek. Tamam bu güzel bir şey ama bir yaştan sonra ailenin arkasına sığınmak hala onların yapıp ettiklerinden bahsediyor olmak bana birey olamayan birinin tavırları gibi geliyor.
             mevsimlerdensnbahar61
             Saygısızlık tabiki de
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.